کد خبر: 20318 A

مدیر کل حمل ونقل وپایانه های استان زنجان خبرداد؛

مدیر کل حمل ونقل وپایانه های استان زنجان با اعلام این خبر گفت: در راستای سیاستهای گسترده دولت الکترونیک کلیه شرکتهای حمل و نقل کالا در استان زنجان دارای خط اینترنت پرسرعت شدند.

زنجان ـ ایلنا: مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان، گفت: برخورداری از از شبکه های الکترونیکی واینترنت پرسرعت در صدور بارنامه موجب تسریع امور حمل ونقل بار و جلوگیری از اشتباهات خواهد بود.

به گزارش ایلنا از زنجان، علی رحمتی مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان امروز (23 آبانماه) با اعلام این خبر گفت: با توجه به نیاز شرکتهای حمل ونقل کالا به استفاده از فناوری های نوین و پیشرفته در امر جابجای کالا وخدمات مربوط به آن وهمچنین صدور بارنامه وثبت اطلاعات حمل و نقل هر نوع کالایی در سامانه رایانه ای و قابلیت نظارت وکنترل امور جابجایی کالاها، کلیه شرکتهای فعال در امر حمل ونقل کالا در استان زنجان ملزم به استفاده از اینترنت پرسرعت شدند.

رحمتی در ادامه افزود: شرکت های فعال در زمینه حمل ونقل ضمن عقد قرار داد با شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی فعالیت های خودرا از طریق سیستم الکترونیکی پیگیری می کنند.

وی افزود: این شرکتها با اتصال به اینترنت پرسرعت وسامانه های الکترونیکی علاوه بر یکپارچگی وبهره مندی از اطلاعات مورد نیاز در کوتاهترین زمان، امکان استفاده از درگاه ملی بار را نیز دارند.

رحمتی در پایان برخورداری از از شبکه های الکترونیکی واینترنت پرسرعت وصدور بارنامه بر خط وتسریع در امور حمل ونقل کالا وجلوگیری از خطا ها واشتباهات سامانه موجود را از مزایایی این سیستم عنوان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر