کد خبر: 20306 A

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی ایران در زنجان:

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی ایران با اشاره به زنجان بعنوان پایتخت شور وشعور حسینی گفت: مراسم عزاداری این ایام در استان زنجان دارای ویژگی وجلوه های بیشتر است.

زنجان ـ ایلنا: جانشین فرماندهی نیروی انتظامی ایران گفت: دوری از زر، و، ز یورآلات دنیوی سرداران را به ولایت نزدیکتر می کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سردار احمد رضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایران، در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با حضور مسئولان ومقامات استانی با اشاره به نزدیکی ایام محرم و برگزاری مراسمات ایام عزاداری امام حسین سالار شهیدان در این استان گفت: گویا صدای محرم در استان زنجان زودتر شنیده می شود و عزاداران زودتر آماده این مراسم در این ایام می شوند.

‌سردار رادان با بیان اینکه نام زنجان همواره با ولایتمداری ویاد امام حسین (ع) تجلی می شود تصریح کرد: از جمله خصوصیات مردم استان زنجان ولایتمداری مردم این استان از امام حسین برشمرد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایران در ادامه با اشاره به اینکه باید از تاریخ عبرت گرفت، افزود: امام حسین منزل به منزل خودرا به کربلا رساند تا رستگاری را به امت اسلامی هدیه نماید.

سردار رادان در بخشی از سخنان خود دنیا و زیورآلات دنیای را فریبنده دانست و گفت: دوری از زیورآلات دنیوی سرداران را به ولایت نزدیک می کند.

سرتیپ پاسدار رادان با اشاره به اینکه مردم نباید از فتنه ها غافل باشند افزود: مردم با بصیرت در فتنه ها باعث افتخار ولایتمداری شدند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایران، مدت دوران عمر مدیریت را کوتاه دانست و افزود: زنجان بعنوان یکی از استانهای مطرح در ایران بواسطه هیئات مذهبی در سطح استان است.

سردار رادان با اشاره به موقعیت مطلوب استان زنجان در حوزه های گوناگون گفت: استان زنجان دارای رتبه های برتر استانی در زمینه های مختلف امنیتی، انتظامی در سطح کشور است، افزود: استان زنجان در سالجاری شاهد کاهش تصادفات بوده ودر این راستا جزو استانهای برتر ایران بوده است.

در این مراسم تودیع ومعارفه سردار یحیی شرقی تودیع وسرهنگ علیرضا صالحی بعنوان فرمانده نیروی انتظامی جدید استان زنجان معرفی شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر