کد خبر: 19703 A

شهرداری زنجان همگام با عزاداران حسینی است؛

شهردار زنجان گفت: مجموعه شهرداری باید همگام با عزاداران حسینی بوده و تمهیدات ویژه‌ای برای دهه اول محرم و عزاداری حضرت اباعبدالله(ع) دارد.

زنجان ـ ایلنا: شهردار زنجان گفت: همه امکانات سازمان‌ها در اختیار ستاد برف قرار دارد.

به گزارش ایلنا از زنجان، حبیب ملایی یگانه با تاکید بر پیش بینی تمهیدات لازم برای دهه عزاداری حضرت اباعبدالله (ع) گفت: همه حوزه‌های مختلف در مجموعه شهرداری باید در این زمینه همکاری تنگاتنگی داشته باشند.

وی افزود: وظیفه شهرداری ایجاب می‌کند در اینگونه مسائل پیشتاز باشد.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه شهرداری زنجان خدمات متنوعی به مردم ارائه می‌دهد، ادامه داد: با تمهیدات و پیش بینی‌های لازم خدمات بهتر و بیشتری می‌توان به شهروندان ارائه کرد.

یگانه همچنین بر حضور منظم پرسنل مناطق و ارائه خدمات بهتر از طریق سازمان‌های مختلف شهرداری همانند سازمان آتش نشانی در مراسمات و دسته‌های عزاداری تاکید کرد.

وی در ادامه به آمادگی ستاد برف روبی اشاره کرد و گفت: با توجه به نزدیک بودن زمان بارش‌ها ستاد برف روبی در آمادگی کامل به سر می‌برد.

شهردار زنجان با بیان اینکه با بسیج همه امکانات آمادگی 100 درصدی در ستاد برف روبی وجود دارد، تاکید کرد: همه امکانات سازمان‌ها در اختیار ستاد برف قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه جمع آوری برف‌ها در کمترین زمان جمع آوری می‌شود، گفت: امیدوارم بتوانیم با اقدامات به موقع رضایت شهروندان را فراهم سازیم.

یگانه همچنین به اتمام پروژه‌های نیمه تمام تاکید کرد و افزود: برخی پروژه‌ها در مراحل پایانی قرار دارند که باید تا پایان فصل کاری به اتمام برسند و به فصل آینده کاری نمانند.

وی همچنین با اشاره به جهش عملیات عمرانی و آسفالت ریزی در سالجاری گفت: تولید و پخش آسفالت در سطح شهر امسال نسبت به سال گذشته بیش از 2.5 برابر رشد داشته است که با برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته این روند رو به رشد در سال بعد نیز تکرار می‌شود.

شهردار زنجان بر انجام کارهای ماندگار در سطح شهر تاکید کرد و ادامه داد: کارها باید طوری انجام شود که تغییرات در سطح شهر ملموس بوده و هر رهگذری این تغییرات را مشاهده کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر