کد خبر: 100949 A

همزمان با هفته دولت در زنجان؛

مراسم گلنگ بازگشایی خیابان‌های محدوده پادگان زنجان امروز با حضور امام جمعه، استاندار و مسئولین استان زنجان به زمین خورد.

ایلنا: معاون عمرانی استانداری زنجان گفت: ‌ طبق هماهنگی‌هایی که با تیپ مستقل ۲۱۶ ارتش انجام شده است امیدواریم شاهد انتقال سریع پادگان باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، امروز صبح (۹شهریور) ‌در مراسم کلنگ بازگشایی خیابان‌های محدوه پادگان زنجان علیرضا بهرامخانی، ‌رئیس شورای اسلامی زنجان با اشاره به تلاش‌های استاندار زنجان به جهت انتقال پادگان زنجان گفت: یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان اعتبار برای این پروژه پیش‌بینی شده است.

بهرامخانی با اشاره به اینکه با بازگشایی این محدوده ترافیک این مسیر به حداقل می‌رسد، ادامه داد: مراسم بازگشایی این محدوده در هفته دفاع مقدس اجرایی می‌شود.

در ادامه علی اکبر کریمی، معاون عمرانی استانداری استانداری زنجان در سخنانی وجود پادگان در داخل شهر را یکی از مشکلات اعلام کرد و افزود: به جهت ماموریت‌هایی که این واحدهای نظامی دارند، استقرار در داخل محدوده شهری این واحد‌ها را با مشکلاتی در اجرای ماموریت‌هایشان رو به رو خواهد کرد.

کریمی به مصوبات و احکام مربوط به انتقال پادگان به خارج از محدوده شهر اشاره کرد و گفت: انتقال سلسله مراتبی دارد که در مرحله اول سه معبر به جهت سهولت در تردد وسائل نقلیه ایجاد خواهیم کرد.

وی به اختصاص ۸۰۰ هکتار زمین در غرب زنجان برای انتقال پادگان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: طبق هماهنگی‌هایی که با تیپ مستقل ۲۱۶ ارتش انجام شده است امیدواریم شاهد انتقال سریع پادگان باشیم.

در ادامه کلنگ بازگشایی خیابان‌های واقع در محدوده پادگان به دست امام جمعه و استاندار زنجان به زمین خورد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر