کد خبر: 9231 A

مدیرکل نظارت و ارزیابی مرکز سیمای استان ها:

آبادان دارای ظرفیت های فوق العاده به ویژه در مبحث استفاده از توانمندی های بومی و منطقه ای است.

آبادان – ایلنا: مدیرکل نظارت و ارزیابی مرکز سیمای استانها گفت: صدا و سیمای مرکز آبادان یکی از مراکز موفق صدا و سیما در کشور است.

به گزارش ایلنا از آبادان، رضا علم الهدی در آیین رونمایی از تولیدات فاخر دفاع مقدس صدا و سیمای مرکز آبادان در محل سینما نفت با اشاره به انجام ارزیابی های ادواری از تولیدات مراکز افزود: وجود آمار و ارقام بدست آمده در این ارزیابی ها خود گواه این مدعاست.

وی اظهار داشت: ظرفیت ها و پتانسیل های بالای شهرهای آبادان و خرمشهر سبب تمایز این دو شهر از سایر شهرهای کشور شده است.

او از بنادر آبادان و خرمشهر، فرودگاه، فرودگاه، خطوط مواصلاتی، مراکز صنعتی و اقتصادی، پالایشگاه، پتروشیمی و.. و به ویژه مقوله ی دفاع مقدس به عنوان وجه تمایز این مناطق از سایر مناطق کشور نام برد.

وی تصریح کرد: رشد و پیشرفت همکاران در مرکز آبادان سبب بالندگی و افتخار برای ما است.

او با اشاره به جهت گیری درست مسوولان مرکز آبادان در مسیر رشد و اعتلا یاد آور شد: امروز شاهد آن هستیم که به رغم تمامی معضلات، مشکلات، کمبودها و آنچه که در دسترس ندارند به عنوان یکی از مراکز موفق در میان سایر مراکز صدا و سیمای کشور شناخته شده است.

وی ادامه داد: مرکز آبادان به عنوان یک الگو در میان سایر مراکز مطرح است.

مدیرکل نظارت و ارزیابی مرکز سیمای استانها گفت: آبادان دارای ظرفیت های فوق العاده به ویژه در مبحث استفاده از توانمندی های بومی و منطقه ای می باشد.

علم الهدی با اشاره به تولیدات دقاع مقدس این مرکز افزود: در این تولیدات مسایل مربوط به دوران دفاع مقدس، بازسازی و تاثیرات ناشی از جنگ و حتی معرفی مراکز توریستی و اماکن دیدنی و تفریحی به خوبی ترسیم و به تصویر کشیده شده است.

او اظهار داشت: نکته قابل توجه در این آثار استفاده از ظرفیتهای بومی است که آثاری بسیار زیبا با لهجه ی شیرین آبادانی در تمامی کار به خوبی دیده می شود.

وی تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز آبادان جزء معدود مراکزی است که ظرفیت تولید در تمام ساختارها اعم از سریال، تله فیلم، نماهنگ، پویا نمایی، موسیقی و غیره را دارد.

او یادآور شد: متاسفانه مشارکت نکردن برخی دستگاه های اجرایی با مرکز صدا و سیمای آبادان سبب شده تا این مرکز قدری در تولید آثار در مضیقه باشد.

مدیرکل نظارت و ارزیابی مرکز سیمای استان ها ضمن تاکیر بر وجود توانمندیها در آبادان از مسوولان شهری خواست تا این مرکز را در تهیه و تولید برنامه ها بیش از پیش یاری کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر