کد خبر: 53508 A

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان:

این نمایشگاه تا 18 اسفندماه جاری در آبادان ادامه خواهد داشت.

ایلنا - بندر امام خمینی(ره): سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان از برپایی نمایشگاه آثار اساتید هنرهای تجسمی آموزشگاه هفت رنگ در آبادان خبر داد.
به گزارش ایلنا از خوزستان، فرهاد پورغراوی علوانی اظهار کرد: آموزشگاه هنرهای تجسمی هفت رنگ آبادان مجموعه آثار اساتید هنرهای تجسمی این آموزشگاه را جهت تشویق علاقمندان به فعالیت های هنری در این نمایشگاه به نمایش گذاشته است.

وی افزود: این آثار تجسمی در زمینه نقاشی،گرافیک و مجسمه می باشد.

وی ادامه داد: تکنیک های استفاده شده در زمینه نقاشی شامل تکنیک های جدید نقاشی دیجیتال و همچنین آبرنگ،رنگ روغن و پاستل می باشد و در زمینه گرافیک نیز تصویرسازی و آرم و لوگو و در زمینه مجسمه سازی این تکنیک ها مجسمه هایی با لعاب هایی گوناگون و همچنین شیشه سازی و مجسمه های چوبی را شامل می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان گفت: این نمایشگاه از دهم اسفندماه آغاز بکار کرد و تا 18 اسفندماه جاری ادامه خواهد داشت.

علوانی در خصوص مکان و ساعات بازدید از این نمایشگاه بیان کرد: ساعات بازدید از نمایشگاه همه روزه به جزء ایام تعطیل از ساعت 10 صبح الی 12 ظهر و بعدازظهرها نیز از ساعت 16 الی 21 می باشد و علاقمندان می توانند با حضور در آموزشگاه هنرهای تجسمی هفت رنگ واقع در بین چهار راه امیرکبیر و چهار راه امام خمینی (ره) (چهار راه ته لنجی) خیابان سعدی پلاک 210 بازدید بعمل آورند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر