کد خبر: 53500 A

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات هندیجان:

افتتاح نمایشگاه قطعه ای از بهشت که محصولات فرهنگی و تصاویر مرقد مطهر حرم علوی در آن عرضه می شود و به مدت 5 روز دایر خواهد بود.

ایلنا - هندیجان:مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان هندیجان گفت:هدف ما از برپایی این نمایشگاه و  برگزاری مراسم استقبال ازپرچم متبرک علوی در هندیجان، ترویج شعائر دینی و فرهنگ علوی در آستانه سال نو و ایجاد نشاط معنوی و امیدواری در بین مردم است.

به گزارش ایلنا از هندیجان جواد شیرعلی خاطر نشان کرد: مردم شهرستان هندیجان مردم ولایت مدار و دارای غیرت علوی و دینی هستند و در استقبال باشکوه درب حرم مطهر علوی در ماه مبارک رمضان نشان دادند  که اهل بیت عصمت و طهارت(ع) برای آنها از همه چیز و همه کس اهمیت و اولویت دارد.
وی در ادامه افزود: مراسم  استقبال از پرچم علوی در پارک 18 فروردین برگزار شد و  مردم عزیز و ولایت مدار استقبال گسترده و با شکوهی کردند و قابل ذکر است که  سخنران این مراسم حجت اسلام و المسلمین هجری بود.
شیرعلی بیان داشت:افتتاح نمایشگاه قطعه ای از بهشت که محصولات فرهنگی و تصاویر مرقد مطهر حرم علوی در آن عرضه می شود  به مدت 5 روز دایر خواهد بود.
جواد شیرعلی در پایا ن گفت:اهالی هندیجان با اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی خود زمینه را برای تسریع ساخت حرم مطهر علوی مهیا سازند که با این اقدام اجر اخروی زیادی را خواهند برد.
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر