کد خبر: 53426 A

فرماندار اهواز:

مراسم اهدای كتاب به كتابخانه صبا از ساعت شش و سی دقیقه صبح روز سه شنبه بیست ودوم اسفندماه درمحل بلوار ساحلی جنب كتابخانه مركزی آغاز می شود.

ایلنا - بندر امام خمینی(ره): مراسم اهدای كتاب باحضوركاروان كتابخانه صبا، بیست ودوم اسفندماه دراهوازبرگزارمی شود.
به گزارش ایلنا از خوزستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری اهواز، فرماندار اهواز با ذكر این مطلب گفت: سفر این كاروان به استان مركزی، لرستان و خوزستان انجام گرفته و برنامه های اهدای كتاب توسط اقشارمختلف مردم هر روز از برنامه صبح بخیر ایران شبكه سراسری در حال پخش است.
فدعمی هدف از این حركت ملی را ایجاد همبستگی اجتماعی، فرهنگی با محوریت كتاب و كتابخوانی دانست و خاطرنشان كرد: این كاروان ضمن معرفی آداب و رسوم هر شهر و اجرای برنامه های فرهنگی نسبت به جمع آوری كتاب جهت نقاط روستایی اقدام خواهد كرد.
وی عنوان نمود: مراسم اهدای كتاب به كتابخانه صبا ازساعت شش و سی دقیقه صبح روز سه شنبه بیست ودوم اسفندماه درمحل بلوار ساحلی جنب كتابخانه مركزی آغاز شده و تا ظهر ادامه پیدا می كند.
فرماندار اهواز افزود: قراراست در كنار برنامه اهدای كتاب، برنامه های فرهنگی مختلفی نیز اجرا و این مراسم درچند مرحله از شبكه یك سیما بطورمستقیم پخش گردد.
وی با اشاره به اینكه كتاب و كتابخوانی نقش بسیارمهمی درتوسعه و بالندگی جامعه دارد اظهار امیدواری كرد باتلاش و مشاركت همگانی روز بروز شاهد افزایش فرهنگ كتابخوانی در جامعه باشیم.
فدعمی با بیان اینكه در دین مبین اسلام به اهمیت كتاب و كتابخوانی تأكید فراوان شده است از مردم اهواز دعوت نمود كتاب های خود را جهت استفاده درمناطق محروم اهدا نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر