کد خبر: 49815 A

بر اثر سکته مغزی/

صالح عطّارزاده یکی از شاعران پیشگام در شعر دفاع مقدس بر اثر سکته مغزی در یکی از بیمارستان های اصفهان بستری شد.

ایلنا - بندر امام خمینی(ره):  صالح عطّارزاده، شاعر پیشکسوت و از پیشگامان شعر دفاع مقدس که برای مدت کوتاهی به اصفهان مراجعه کرده بود، بر اثر سکته مغزی در یکی از بیمارستان های این شهر بستری شده و تحت درمان قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از بندر امام خمینی(ره)، ذوالفقار شریعت رییس انجمن ادبی کار با اعلام این خبر افزود: طیِ تماسی که با خانواده عطارزاده داشتیم، مشخص شد که ایشان یکشنبه ی گذشته بر اثر عارضه ی سکته مغزی به یکی از بیمارستان های اصفهان منتقل و در بخش مراقبت های ویژه بستری شد.

شریعت افزود: حال این شاعر جنوبی که از پیشگامان شاعران حوزه دفاع مقدس می باشد و بیش از 25 تألیف در زمینه ی ادبیات دارد، رو به بهبهودی است و پزشکان ابراز امیدواری کردند که از کار افتادگی سمت چپ بدن ایشان به مرور زمان بهبودی حاصل نماید.

رییس انجمن ادبی کار در ادامه گفت: صالح عطّارزاده که متولد خرمشهر می باشد، سال ها در بندر امام خمینی به تدریس ادبیات مشغول بوده که یکبار هم به عنوان معلّم نمونه کشوری انتخاب گردیده بود و حدود 8 سال است که در مشهد مقدس سکونت دارد.

شریعت در پایان گفت: سال گذشته در جشنواره «خورهای احساس» از خدمات ایشان در ادبیات دفاع مقدس تقدیر بعمل آمد و امیدواریم که هر چه سریعتر سلامتی وی باز گردد ضمن اینکه نماینده ای را جهت پیگیری به اصفهان اعزام کرده ایم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر