کد خبر: 41806 A

استاندار خوزستان:

درجلسه شورای توسعه كشاورزی كه به ریاست استاندار خوزستان برگزار شد،دکتر حجازی با اظهار اینکه اشتغال بخش اصلی کشاورزی در طرحهای متوسط و بزرگ است و باید این طرحهاهر چه سریعتر اجرایی شده و به بهره برداری برسند گفت: قرار است در كل كشور 2 میلیون هكتار از اراضی به بخش زراعت و توسعه باغات اختصاص داده شود که سهم استان در این بخش 200 هزار هكتار است و باید دستگاههای متولی همچون جهاد كشاورزی و آب و برق خوزستان سریعتر مشکلات موجود رابرطرف نمایند.

ایلنا - خوزستان درجلسه شورای توسعه كشاورزی كه به ریاست استاندار خوزستان برگزار شد،دکتر حجازی با اظهار اینکه اشتغال بخش اصلی کشاورزی در طرحهای متوسط و بزرگ است و باید این طرحهاهر چه سریعتر اجرایی شده و به بهره برداری برسند گفت: قرار است در كل كشور 2 میلیون هكتار از اراضی به بخش زراعت و توسعه باغات اختصاص داده شود که سهم استان در این بخش 200 هزار هكتار است و باید دستگاههای متولی همچون جهاد كشاورزی و آب و برق خوزستان سریعتر مشکلات موجود رابرطرف نمایند.

به گزارش ایلنا: وی با بیان اینکه جایگاه خوزستان در بخش توسعه کشاورزی خوب است از فرمانداران و دستگاه‌ها خواست وقت بیشتری برای بخش كشاورزی بگذارند و جلساتی نیز با حضور صاحبان طرح‌ها برای حل مشكلات طرح‌های مشكل‌دار برگزار نمایند.
حجازی همچنین از بانك كشاورزی خوزستان خواست وضعیت میزان پرداختی‌ها را طرح توسعه كشاورزی را به‌طور دقیق مشخص كند وی افزود: همچنین طرح‌های تعاونی كشاورزی كه قرار است از منابع بانك توسعه تعاون استفاده كنند باید مشخص و اولویت‌بندی شوند تا در كارگروه استانی مورد بررسی قرار گیرند.
استاندار خوزستان بر لزوم بهبود وضعیت بهره‌برداری‌ها و تسریع در اجرا پروژه‌ها در شهرهای اهواز، اندیمشك و اندیكا و باوی و آبادان تاكید كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر