کد خبر: 33236 A

توسط مدیر کل فنی و حرفه ای خوزستان/

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان رتبه عالی ترویج مبانی ارزشمند اسلامی و اخلاقی را کسب کرد.

ایلنا - اهواز:مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: در نتایج ارزیابی عملکرد مشاوره و هدایت، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان رتبه برتر مشاوره و هدایت آموزشی سازمان در سال 1391 را کسب کرد.

به گزارش ایلنا از خوزستان، رحمن قلاوند با اعلام این مطلب اظهار داشت: براساس شاخص ارزیابی در حوزه های عملکرد مشاوره، عملکرد رهگیری، کمیته های ابتکاری، طرح جهادی، تعامل اداره کل و کارشناسان مشاوره، مشاوره سازمان استان خوزستان با کسب 98 امتیاز رتبه دوم کشوری را بعد از استان گلستان به خود اختصاص داد.

همچنین بر اساس اعلام معاون اداری و پشتیبانی این اداره کل در تتیجه عملکرد دستگاههای اجرایی در خصوص اجرای برنامه های 8گانه در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و مصوبات شورای فرهنگ عمومی اعلام کرد که اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان رتبه عالی ترویج مبانی ارزشمند اسلامی و اخلاقی را کسب کرد.

مهدی آموزگار افزود: ارزیابی عملکرد برنامه های 8گانه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در حوزه های همایش آموزش، هم اندیشی، مشاوره های اخلاقی تولیدات هنر و آثار عملی، اردوهای راهیان نور همچنین تجلیل از کارکنان فعال در عرصه حجاب و عفاف، تلیغات محیطی، کنترل مراجعین، برگزاری جلسات ستاد صیانت و بازرسی واحدهای تابعه انجام که رتبه این اداره کل در بین سایر دستگاههای استان عالی ارزیابی شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر