کد خبر: 3158 A

یک نماینده مجلس:

مسئولان اجرای طرح فاضلاب آبادان بایستی با حساسیت بیشتری به انجام کار بپردازند.

آبادان - ایلنا: یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: ما نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تمامی مراحل اجرای پروژه فاضلاب آبادان و مسایل پیرامون آن را دنبال می کنیم.

به گزارش ایلنا از آبادان محل فرمانداری آبادان، دکتر سید حسین دهدشتی در جلسه ی بررسی روند اجرای طرح فاضلاب آبادان با بیان اینکه در سالهای گذشته تنها حدود 30 میلیارد ریال به صورت سالانه برای اجرای فاضلاب آبادان اختصاص می یافت افزود: اختصاص 900 میلیارد ریال از محل اعتبارات مشارکتهای مردمی (فروش اوراق مشارکت) فرصتی مناسبی است که نبایست بیهوده هدر رود.

او اظهار داشت: با گذشت سالها از پایان جنگ تحمیلی دیگر نمی بایست مشکلی بنام فاضلاب وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد: مسوولان اجرای طرح فاضلاب آبادان بایستی با حساسیت بیشتری به انجام کار بپردازند.

دهدشتی از اجرای درست و به موقع طرح فاضلاب آبادان به عنوان یکی از حقوق شهروندان آبادانی نام برد و یادآور شد: خدمات رسانی مطلوب و صحیح به شهروندان خوب، فهیم، صبور و کم توقع آبادان بایستی در سر لوحه ی کارها قرار یرد.

این نماینده همچنین گفت: به جاست تا از صبر و بردباری شهروندان در تحمل سختی های ناشی از اجرای طرح فاضلاب قدردانی کرد.

دکتر دهدشتی افزود: با توجه به برنامه ریزیهای صورت گرفته مدت زمان اجرای طرح نمی بایست از سه سال بیشتر شود چرا که مشکلات ناشی از حفاریها همواره برای مردم مشکل ساز بوده است.

وی با اشاره به پیگیری خوب، با سرعت و مناسب امور از سوی فرماندار و سایر مسئولان مرتبط شهری و استانی اظهار داشت: ما نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تمامی مراحل اجرای پروژه فاضلاب آبادان و مسایل پیرامون آن را دنبال می کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر