کد خبر: 101320 A

آتش سوزی در پتروشیمی آبادان به علت قطع برق و اتصالی در انبار این مجتمع و در نتیجه آتش گرفتن یکی از کاتالیست‌های موجود در انبار رخ داد که با تلاش همکاران واحد اچ. اس. یی به طور کامل این آتش سوزی مهار شده است.

ایلنا: آتش‌سوزی انبار کاتالیست پتروشیمی آبادان مهار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، یک عضو هئیت مدیره پتروشیمی آبادان در این رابطه گفت: آتش سوزی در این مجتمع پتروشیمی مهار شده و هیچ گونه آسیبی به تاسیسات اصلی وارد نشده است.

سجاد زینعلی تاکید کرد: آتش سوزی در پتروشیمی آبادان به علت قطع برق و اتصالی در انبار این مجتمع و در نتیجه آتش گرفتن یکی از کاتالیست‌های موجود در انبار رخ داد که با تلاش همکاران واحد اچ. اس. یی، این آتش سوزی به طور کامل مهار شده است.

وی افزود: تاسیسات پتروشیمی آبادان هیچ گونه آسیبی ندیده است و خوشبختانه در جریان این حادثه نیز هیچ گونه تلفات جانی نداشته‌ایم.

زینعلی با تکذیب وقوع خسارت‌های زیاد به پتروشیمی آبادان و آتش سوزی گسترده که در برخی رسانه‌ها مطرح شده، تصریح کرد: فعالیت پتروشیمی آبادان از فردا از سر گرفته خواهد شده و تمام واحد‌ها در مدار تولید قرار خواهند گرفت.

بر اساس گزارش ایلنا از مرکز فوریت‌های پزشکی آبادان، در این حادثه یک نفر دچار مسمومیت تنفسی شده بود که با اقدام به موقع پزشکان این مشکل رفع و بقیه افرادی که در این جریان دچار مشکل بدنی شده بودن به صورت سرپایی معالجه شده‌اند.

گفتنی است در اثر این آتش سوزی بوی بدی در منطقه پیچیده که مردم و رهگذران منطقه را دچار مشکل تنفسی نموده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر