کد خبر: 100940 A

به مناسبت هفته دولت صورت گرفت؛

تلاش مجموعه محیط زیست در این است تا پروژه مرکز بازدیدکنندگان تالاب بین‌المللی شادگان در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری برسد.

ایلنا: در راستای توسعه طرح طبیعت گردی در تالاب بین المللی شادگان با اولویت برنامه ریزی جهت توسعه جاذبه‌های روستاهای داخل تالاب بخشی از طرح هادی جاده کنارگذر این روستا به منظور دسترسی آسان بازدیدکنندگان تالاب بین المللی شادگان در هفته دولت با حضور فرماندار شادگان و مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در جریان این افتتاح فرماندار شادگان و مدیر کل حفاظت محیط زیست از پیشرفت ساخت و ساز ومراحل تکمیل مرکز بازدیدکنندگان نیز دیدن نمودند.

احمدرضا لاهیجان‌زاده مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان در جریان این بازدید با ابراز خرسندی از روند تکمیل این پروژه اعلام نمود: تلاش مجموعه محیط زیست در این است تا پروژه مرکز بازدیدکنندگان تالاب بین المللی شادگان در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری برسد.

این پروژه در روستای صراخیه واقع در جاده شادگان-دارخوین و در دو طبقه در حال احداث است که در کنار آن بازارچه صنایع دستی و فراورده‌های محلی و همچنین اسکله گردشگری تالاب واقع شده است.

محیط زیست خوزستان شادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر