کد خبر: 50246 A

رئیس سازمان صنعت خبر داد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از برپایی۵۰۰ غرفه در نمایشگاه بهاره امسال در سطح شهرستان های استان خبر داد.

سید ابراهیم حسینی، به خبرنگار ایلنا در بجنورد گفت: در آستانه فرا رسیدن فصل بهار و نوروز 92، نمایشگاه های فروش بهاره از 5 الی 25 اسفند ماه سال جاری در هفت شهرستان این استان بر پا می شود.

وی با اشاره به عرضه محصولات این نمایشگاه با 10 الی 15 درصد تخفیف در استان، افزود: ثبت نام متقاضیان در این نمایشگاه از دو هفته گذشته انجام گرفته و گزینش تولیدکنندگان و صاحبان واحدهای تجاری متقاضی غرفه برای برپایی نمایشگاه های بهاره در شهرستان های مختلف خراسان شمالی آغاز شده است.

وی با اشاره به زمان برگزاری این نمایشگاه در بجنورد مرکز خراسان شمالی از 15 اسفند، بیان کرد: در شهرستان ها نیز از 5 اسفند تا 25 همین ماه بر اساس میزان آمادگی هر یک از شهرستان ها این نمایشگاه دایر می شود.

حسینی به پیش بینی برپایی 500 غرفه در نمایشگاه های فروش بهاره در شهرستان های استان اشاره کرد و اظهار داشت: در سال جاری به منظور ایجاد فضای رقابتی و کاهش قیمت ها، سعی شده تا غالب غرفه های نمایشگاه در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی در رابطه با نحوه نظارت بر قیمت ها در این نمایشگاه ها، تصریح کرد: بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با مجمع امور صنفی، مامورین و بازرسین این سازمان به طور دقیق بر فعالیت فروشندگان و غرفه داران نظارت می کنند.

حسینی از جمله کالاهای این نمایشگاه را البسه، کیف و کفش و پوشاک، مواد پروتئینی، روغن، برنج و خشکبار، آجیل و... عنوان کرد.

وی یادآور شد: همچنین در کنار برپایی نمایشگاه های بهاره، فروش های فوق العاده نیز با عرضه محصولات مختلف مورد نیاز مردم به قیمت هایی 10 تا 15 درصد کمتر از نرخ بازار انجام می شود که در همین راستا در حال حاضر ثبت نام از اتحادیه ها و صنوف در سطح استان در حال انجام است.برزگر

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر