کد خبر: 18831 A

به مناسبت ایام دهه امامت و ولایت و هم زمان با روز فرهنگ عمومی، کارگاه آموزشی "نگرشی دیگر به عفاف و حجاب" در کانون فرهنگی و هنری مکتب الزهراء (سلام الله علیها) بجنورد با حضور مسئولین استانی برگزار شد.

ایلنا -  بجنورد: به مناسبت ایام دهه امامت و ولایت و هم زمان با روز فرهنگ عمومی، کارگاه آموزشی "نگرشی دیگر به عفاف و حجاب" در کانون فرهنگی و هنری مکتب الزهراء (سلام الله علیها) بجنورد با حضور مسئولین استانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بجنورد، حسین ثابت قدم وحید، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری استان خراسان شمالی در این کارگاه ضمن گرامیداشت دهه "امامت و ولایت" و عید سعید غدیر خم و 14 آبان(روز فرهنگ عمومی) حضور با نشاط خواهران فعال عضو کانون های فرهنگی هنری در این کارگاه را نشان از توجه این قشر از جامعه به مقوله حفظ حجاب و حضور زنان با حفظ شخصیت در جامعه دانست.

"ثابت قدم وحید" تاکید کرد: "فرهنگ" اساس همه چیز است و ما باید در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با ابزار "فرهنگ" مسیر رشد و توسعه را تا رسیدن به قله کمال و پیشرفت با قدرت و سرعت بپیمائیم.

وی گفت: اینکه ما سالم باشیم، دنبال علم و کمال باشیم، چگونه زندگی کنیم،رابطه مان با خدا چگونه باشد و... همگی این مفاهیم در واژه "فرهنگ عمومی" نهفته و موجود است.

در پایان، وی از شکل گیری یک همایش در حوزه "عفاف و حجاب" و "خانواده" در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در استان خراسان شمالی خبر داد و تاکید کرد: انشاء الله سعی شود این امر خطیر در استان خراسان شمالی به نحو مطلوب پیگیری شود تا در استانهای دیگر نیز یک الگو و نمونه باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر