کد خبر: 11413 A

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: اسفراین هم اکنون آماده استقبال از رهبری است و مردم برای دیدار با ایشان لحظه شماری می‌کنند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: اسفراین هم اکنون آماده استقبال از رهبری است و مردم برای دیدار با ایشان لحظه شماری می‌کنند.

هادی قوامی در گفتگو با خبرنگار ایلنا افزود: مردم شریف اسفراین سال‌هاست که دیدار رهبری عزیز انقلاب را به انتظار نشسته و برای حضور ایشان در اسفراین لحظه شماری می‌کنند.

وی با بیان اینکه در سفر رهبری به خراسان شمالی، مردم این استان با استقبال بی نظیر خود، حماسه‌ای ماندگار در تاریخ این دیارخلق کردند، اظهار داشت: مردم مومن، خداجو وولایتمدارخطه گنجینه فرهنگ‌ها، در آیین استقبال از رهبر انقلاب، عشق و ارادت خود به ولایت را به رخ جهانیان کشیدند.

قوامی با قدردانی از مردم همیشه درصحنه و ولایی خراسان شمالی گفت: این استقبال بی بدیل و بی نظیر، با شکوهترین مراسم استقبالی بود که از بدو پیروزی انقلاب تا کنون، در تاریخ این خطه به ثبت رسیده است.

این نماینده مجلس نهم با اشاره به تنوع اقوام و فرهنگ‌ها در این خطه از میهن اسلامی، وحدت و همدلی آحاد مردم منطقه را مورد تاکید قرار داد و گفت: مراسم استقبال از رهبر انقلاب اسلامی، نمایشی از وحدت و همدلی اقوام مختلف این منطقه و همچنین وحدت میان مردم و مسئولین بود.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: مردم شهرستان اسفراین روز شنبه 22 مهرماه جاری آماده استقبال از رهبر عزیز انقلاب و میزبان قدوم مبارک ایشان هستند و شهر اسفراین نیز به میمنت حضور مقام رهبری آذین بسته شده است.

به گزارش خبرنگار ما، رهبر انقلاب اسلامی ساعت 9 و 27 دقیقه روز چهارشنبه 19 مهرماه برای یک سفر هشت روزه وارد بجنورد شدند و پس از استقبال مردم استان، در استادیوم تختی این شهر به ایراد سخن پرداختند.

بر اساس برنامه‌های اعلام شده، رهبر انقلاب روز شنبه 22 مهرماه سال جاری با مردم شهرستان اسفراین و روز دوشنبه 24 مهرماه با مردم خونگرم شیروان دیدار خواهند داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر