کد خبر: 53452 A

در دانشگاه پیام نور مشهد؛

روند برگزاری این المپیاد از مهر ماه سال گذشته به صورت متمرکز با استفاده از پتانسیل‌های موجود در دانشگاه پیام نور خراسان رضوی و با همکاری صمیمانه استادان و دانشجویان اغاز شد.

سومین المپیاد روباتیک دانشجویان پیام نور سراسر کشور در مشهد با حضور ۷۰۰ نفر از استادان و دانشجویان آغاز به کار کرد.
به گزارش ایلنا از مشهد، این دوره از رقابت‌ها که از روز گذشته در محل هتل بزرگ طرقبه و هتل ثامن مشهد به صورت متمرکز آغاز شده و تا ۱۶ اسفندماه ادامه دارد.
رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در مراسم افتتاحیه این مسابقات در سخنانی گفت: روند برگزاری این المپیاد از مهر ماه سال گذشته به صورت متمرکز با استفاده از پتانسیل‌های موجود در دانشگاه پیام نور خراسان رضوی و با همکاری صمیمانه استادان و دانشجویان اغاز شد.
دکتر ابراهیم تقی‌زاده خطاب به دانشجویان شرکت کننده در سومین دوره المپیاد روباتیک دانشگاه پیام نور گفت: روبات هر فرد نه تنها یک ماشین و ابزار بلکه تجلی عشق و تلاش علمی دانشجویان است.
دکتر تقی‌زاده ادامه داد: امید داریم این نشست و رقابت علمی باعث تولید فناوری‌های نو و ارتقای سطح علمی جامعه شود.
در ادامه این مراسم مدیر کل امور دانشجویان و تولیدات دانشجویی دانشگاه پیام نور اظهار کرد: در دهه ۶۰ جوانان جنگ فیزیکی را که به کشور اسلامی ما تحمیل شده بود با مدیریت و توانمندی خود به سرانجام رساندند و امروزه ما موظفیم در حوزه جنگ فناوری، بر‌ترین تلاش‌ها و کوشش‌های خود را مبذول داریم.
دکتر توفیقی خطاب به دانشجویان شرکت کننده در سومین دوره المپیاد روباتیک دانشگاه پیام نور افزود: شما دانشجویان پرچم دار پیشرفت علمی کشور و فاتح افق‌های علمی آینده جامعه اسلامی هستید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر