کد خبر: 41716 A

انتقاد شهردار مشهد از دولت؛

حدود 130 میلیارد تومان به خط 2 قطار شهری بودجه دادیم اما دولت یك سیزدهم همین مبلغ را نداده و البته بودجه‌ای نبوده كه به ما بدهد ولی شهرداری مشهد با همه این موارد نگذاشته مشكلی در پروژه‌ها پیش بیاید.

مشهد - ایلنا: شهردار مشهد با اشاره به کمک های ناچیز دولت گفت: گرایش ما این است كه منابع مورد نیاز را از خود شهر به دست بیاوریم و معتقدیم با كمك مردم می‎‌توان مشهد را آباد كرد.

به گزارش ایلنا از مشهد، محمد پژمان افزود: برای اینكه در یك زمان كوتاه مردم را به نیازهای حداقلی برسانیم، نیازمند یك شتاب در پیشرفت بودیم كه خوشبختانه این شتاب حاصل شده است.

وی ادامه داد: ‌در این مدت سعی كرده‌ایم از ظرفیت‌ها و نقاط برخوردار درآمد كسب كرده و برای رفاه مردم هزینه كنیم كه رشدهای چند صد درصدی در بودجه‌های شهرداری نشان دهنده موفقیت ماست ولی هنوز مشهد ظرفیت‌های نهفته زیادی دارد و ما ظرفیت‌های جدید كسب درآمد را دنبال می‌كنیم.

وی خاطرنشان كرد: در راستای افزایش درآمدها نمی‌خواهیم به مردم فشار بیاید و فعالیت‌های ما در این زمینه خارج از ظرفیت و توان مردم نبوده است.

شهردار مشهد با اشاره به بودجه 9500 میلیارد تومانی سال آینده شهرداری مشهد گفت: این منابع با مطالعات دقیق به دست آمده و در اولویت‌های شهر هزینه خواهد شد و البته در شرایطی قرار داریم كه اندازه شهر خیلی بزرگ شده است.

پژمان با اشاره به بودجه 220 میلیارد تومانی سال 86 شهرداری مشهد گفت: در آن زمان پروژه‌ای با هزینه 10 میلیارد تومان یك خواب و رویا بود ولی الان پروژه‌های شهرداری مشهد هزینه‎هایی بالغ بر 1000 میلیارد تومان دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر