کد خبر: 3075 A

امروز حزب الله در نظر استکبار یک اژدها است که سر آن ایران و کمر آن سوریه است و با شکستن کمر این اژدها به فکر از میان برداشتن حزب الله و ایران هستند.

مشهد – ایلنا: یکی از فرماندهان سابق سپاه یگانه راه نجات کشور را شناخت و اقتداء به رهبری دانست و گفت: عده ای از بزرگان انقلاب پایشان در مسیر اقتداء به رهبری لرزید.

به گزارش ایلنا از مشهد، سرهنگ خسروی از فرماندهان سابق در همایش بزرگ بسیجیان اصناف در مشهد گفت: امروز با وجود تمام سختی ها و مشکلات حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران از اوجب واجبات است.

وی با اشاره به برگزاری  اجلاس غیر متعهد ها در تهران و حضور دو سوم کشورهای جهان در این اجلاس خاطر نشان کرد: یکی از خصوصیت های این اجلاس این است که با وابستگی به بلوک شرق و غرب کار خود را آغاز نکرد بلکه پس از جنگ جهانی دوم با حضور تنها پنج کشور این اجلاس آغاز و امروز که ریاست آن به جمهوری اسلامی ایران رسیده است به 120 کشور رسیده است.

خسروی با بیان این که برخی از فتنه گران در سال 88 ایران را یک کشور منزوی می دانستند بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به جهان ثابت کرد که نه تنها یک کشور منزوی نیست بلکه برگزاری اجلاس غیر متعهد ها در ایران به زلزله ای برای غرب و به ویژه آمریکا تبدیل شده است.

وی موقعیت کنونی ایران اسلامی را به ثمر نشستن مظلومیت شهدا دانست و گفت: امروز اگر جهان استکباربا تمام نیرو به سوریه حمله کرده، هدف آنان ایران است.

این فرمانده سابق سپاه با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 92 در کشور اظهار کرد: دشمن از هم اکنون برای این انتخابات دور خیز کرده اند و عده ای از فتنه گران شکست خورده و افراد ساکت در فتنه نیز آمادگی خود را اعلام کرده اند.

وی گفت: حربه دشمن امروز اقتصادی است و دوراندیشی رهبر انقلاب است که چهار سال پیاپی را به شعارهای اقتصادی مزین میکند که بسیج اصناف میتواند در این میان بسیار کمک رسان باشد.

خسروی تصریح کرد: در جریان فتنه باید سواربر کشتی نجات که  اهل البیت(ع) هستند شد که امروز ولایت فقیه ادامه دهنده راه آنان است.

 وی با اشاره به این سخن سید حسن نصرالله که ایران را تهدید نکنید چون ما هم هستیم و جنگ شما هدیه ای برای ما است تصریح کرد: امروز حزب الله در نظر استکبار یک اژدها است که سر آن ایران و کمر آن سوریه است و با شکستن کمر این اژدها به فکر از میان برداشتن حزب الله و ایران هستند.

اجلاس سران عدم تعهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر