کد خبر: 24544 A

یک زوج جوان به نام های "حسن" و "زهرا" ۳۵ ساله و همچنین جوانی ۲۷ ساله بر اثر استنشاق گاز منو اكسید كربن ناشی از سوخت ناقص بخاری در منزلشان دچار خفگی شده و فوت کرده اند.

ایلنا - سبزوار: روز گذشته ۳ جوان در شهرستان سبزوار خراسان رضوی به خاطر عدم رعایت نکات ایمنی و در اثر گاز گرفتگی تسلیم قاتل خاموش شدند.

به گزارش ایلنا، روز گذشته در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و گزارش یک مورد گازگرفتگی در یکی از محلات جنوبی شهرستان، ماموران کلانتری ۱۱ شریعتی این فرماندهی به همراه تیم‌های پزشکی اورژانس به محل اعزام شدند.

تحقیقات و مشاهدات ماموران حکایت از آن داشت که یک زوج جوان به نام‌های «حسن» و «زهرا» ۳۵ ساله بر اثر استنشاق گاز منو اکسید کربن ناشی از سوخت ناقص بخاری در منزلشان دچار خفگی شده و فوت کرده‌اند.

ماموران کلانتری ۱۱ شریعتی با هماهنگی مقام قضایی و تیم‌های اورژانس متوفیان را برای بررسی بیشتر علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل کردند.

در حادثه مشابهی دیگر در بولوار کوشک شهر سبزوار جوانی ۲۷ ساله باثر استنشاق گاز منواکسیدکربن ناشی از عدم استفاده از لوله دودکش بخاری در منزل استیجاری‌اش دچار خفگی شده و فوت می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر