کد خبر: 19714 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته برای شهرهای زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد 52 پزشک متخصص در نظر گرفته شده است و بقیه پزشکان در شهرهای زیر پوشش دانشگاههای علوم پزشکی سبزوار، گناباد، نیشابور و تربت حیدریه استان خراسان رضوی مستقر شده اند.

مشهد – ایلنا: قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خراسان رضوی  از استقرار 70 پزشک مختصص در رشته های مختلف پزشکی در شهرهای این  استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، دکتر محمود شبستری اظهار داشت: تقسیم پزشکان متخصص در سطح کشور که به تازگی فارغ التحصیل شده اند از هفته گذشته توسط وزارت بهداشت آغاز شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته برای شهرهای زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد 52 پزشک متخصص در نظر گرفته شده است و بقیه پزشکان در شهرهای زیر پوشش دانشگاههای علوم پزشکی سبزوار، گناباد، نیشابور و تربت حیدریه استان خراسان رضوی مستقر شده اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه افزود:هم اکنون در هیچ شهر استان خراسان رضوی کمبود پزشک متخصص نداریم و در اکثر شهرستان ها پزشکان متخصص در 12 رشته تخصصی حضور دارند.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد دکتر محمود شبستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر