کد خبر: 18612 A

تحقق چشم انداز دانشگاه برتر جهان اسلام و احراز جایگاه شاخص در بین دانشگاههای جهان جز با تلاش و همکاری کلیه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه امکانپذیر نیست.

مشهد – ایلنا: قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خراسان رضوی در پیامی ورود دانشگاه علوم پزشکی مشهد را به جمع یک درصد دانشگاههای برتر جهان در رتبه بندی ESI تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از مشهد، دکتر محمود شبستری در پیام خود با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر نیازمند بودن کشور به جهاد علمی  در همه رشته ها و عرصه ها،این موفقیت را به تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه تبریک گفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این پیام آورده است: تردید نیست که تحقق چشم انداز دانشگاه برتر جهان اسلام و احراز جایگاه شاخص در بین دانشگاههای جهان جز با تلاش و همکاری کلیه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه امکانپذیر نیست.

اینجانب برخود لازم می دانم نهایت تقدیر و تشکر خود را از تلاش ها و زحمات یکایک شما همکاران بویژه اساتید و اعضای محترم هیئت علمی، دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه که باعث گردید دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جمع یک درصد برتر دانشگاههای جهان در رتبه بندی ESI قرار گیرد، ابراز  دارم. امیدوارم با همراهی و تلاش شما عزیزان شاهد موفقیت و ارتقاء دانشگاه در تمامی عرصه ها باشیم.سلامتی و توفیق شما را از خداوند متعال خواستارم.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر