کد خبر: 100866 A

مرحله دوم اندیشه­‌های آسمانی با حضور فعالان فرهنگی مساجد 10 استان کشور که از 29 مرداد ماه آغاز شده بود به پایان رسید.

ایلنا: مرحله دوم اندیشه­‌های آسمانی با حضور فعالان فرهنگی مساجد ۱۰ استان کشور که از ۲۹ مرداد ماه آغاز شده بود به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، مراسم اختتامیه مرحله دوم همایش «اندیشه ­های آسمانی» با حضور بیش از ۵۵۰ نفر از فعالان فرهنگی مساجد ۱۰ استان کشور از جمله استان‌­های کرمانشاه، همدان، لرستان، سیستان و بلوچستان، مازندران، قزوین، کهکیلویه و بویراحمر، خراسان جنوبی، استان مرکزی و اصفهان در ششمین دوره همایش اندیشه­‌های آسمانی در مشهد مقدس به پایان رسید.

مراسم اختتامیه بر عکس روال عادی در روز اول مراسم برگزار شد و باعث مرور کارگاه‌­های صورت گرفته در روز پایانی شد.

دور دوم این همایش که در ۹ شهریور با حضور ۱۱ استان از سطح کشور از جمله استان­‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، بوشهر و سایر شهرهای باقیمانده، ویژه برادران برگزار می‌­شود.

این همایش از این رو با عنوان اختتامیه آغاز شد که بتواند نتیجه آموزش­‌های ۵ روزه‌­اش را که با حضور فعالان فرهنگی مساجد ۱۰ استان یاد شده برگزار شد را برداشت نماید.

کارگاه­های آموزشی که با حضور سخنرانان مطرح کشوری از جمله حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی، آیت‌الله عابدی، آیت‌الله صفایی بوشهری و دیگر اساتید مطرح کشوری صورت گرفت.

همایش اندیشه‌­های آسمانی تا ۲۱ شهریورماه با حضور فعالان فرهنگی مساجد سراسر کشور، در ۳ گروه دیگر و دو بخش خواهران و برادران همچنان ادامه دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر