سرخط خبرها:
کد خبر: 100803 A

اختتامیه جشنواره 17 شهریور ماه در محل تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برگزار می‌شود.

ایلنا: همزمان با ایام پرمیمنت دهه کرامت، میلاد با سعادت حضرت معصومه «س» و حضرت امام رضا «ع» شهرستان نیشابور میزبان یازدهمین شب شعر «رضوان» رضوی خواهد بود.

به گزارش ایلنا از مشهد، رمضانعلی بیات مسوول فرهنگی ادارهٔ فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با اعلام مطلب فوق افزود: در هنگامه پرمیمنت دهه کرامت، میلاد باسعادت حضرت معصومه «س» و حضرت امام رضا «ع» که مردم دیار انقلابی و ولایت مدار نیشابور هم نوا با شعر و شعور و هم گام با زعیم کریم خویش حضرت امام رضا «ع» حدیث شریف سلسله الذهب را جاودانه نمودندو همچنان دل در گرو بیعت با مقام معظم ولایت دارند، اینک در سالگشت میلاد باسعادت امام رضا «ع»، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور و انجمن‌های فرهنگی ادبی با برپایی یازدهمین شب شعر «رضوان»، فرازمند‌ترین سرو ذوقمندی و شور و حال زیبا‌ترین نغمات را به جامعه ادبی میهن اسلامی تقدیم می‌کنند.

وی گفت: تمامی شاعران و ادیبان آستان بوس ملکوت هشتم می‌توانند آثار فاخر خویش را با موضوع: ابعاد مختلف شخصیتی، سیاسی، فرهنگی و احادیث حضرت امام رضا (ع) و هم چنین آزاد «آیینی، مذهبی» ارایه نمایند.

بیات اظهار داشت: شاعران و ادیبان آثارشان را با مشخصات کامل و به صورت تایپ شده در ۳ نسخه تا ۱۶شهریور ۹۲ به دبیرخانه جشنواره مستقر در امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور ارسال کنند.

مسوول فرهنگی ادارهٔ فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور خاطر نشان کرد: امسال دبیر جشنواره شاعرومعلم نیشابوری عباس کرخی است و قرار است اختتامیه جشنواره ۱۷ شهریور۹۲ ساعت ۲۰ بعد از ظهر درمحل تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برگزار شود.

وی تصریح کرد: تمامی اهالی قلم و ادیبان و شاعران آثار ناب خویش را ارسال نموده که پس از داوری جوایز نفیس و ارزنده‌ای در مراسم اختتامیه به برگزیدگان تقدیم خواهد شد.

نیشابور شب شعر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر