کد خبر: 100367 A

مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی خبر داد:

محتوای اصلی این جشن‌ها كه برای ششمین سال متوالی برگزار می‌شود، تبیین سبك زندگی اسلامی و زندگانی اهل بیت(ع) است.

ایلنا: مدیرعامل موسسه خدمات مشاوره‌ای، جوانان و پژوهش‌های اجتماعی آستان قدس رضوی از برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید در ۱۲۰ شهر از ۲۳ استان کشور خبر داد.
به گزارش ایلنا از مشهد، رضا خوراکیان در تشریح برنامه‌های دههٔ کرامت موسسه خدمات مشاوره‌ای، جوانان و پژوهش‌های اجتماعی آستان قدس رضوی گفت: جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید به همت این موسسه و با همکاری تشکل‌های جوان در ۱۷ شهر از ۶ کشور لبنان، عراق، هند، افغانستان، امارات و آلمان نیز برگزار خواهد شد.

وی افزود: محتوای اصلی این جشن‌ها که برای ششمین سال متوالی برگزار می‌شود، تبیین سبک زندگی اسلامی و زندگانی اهل بیت (ع) است.

خوراکیان با بیان اینکه این دوره از جشن‌های زیر سایه خورشید با شعار «نقشه خوشبختی من در دستان شماست» برگزار می‌شود، بیان کرد: هدف از برگزاری این جشن‌ها، نهادینه کردن فرهنگ زیارت از راه دور است.

وی با اشاره به اینکه مجری برپایی این جشن‌ها در هر شهر یک تشکل ویژه است، خاطرنشان کرد: مجموعا ۲۳ کاروان داخلی به سراسر کشور اعزام خواهند شد که هر کاروان متشکل از روحانی مبلغ، قاری، مداح و تعدادی از خدام بارگاه منور رضوی است.

مدیرعامل موسسه خدمات مشاوره‌ای، جوانان و پژوهش‌های اجتماعی آستان قدس رضوی در پایان تصریح کرد: عیادت بیماران، غبارروبی مزار شهدا، جشن ویژه دختران، جشن ویژه زوجین، حضور در زندان‌ها و مراکز اصلاح تربیت، دیدار با خانواده ایثارگران و اهداء محصولات فرهنگی و متبرک حرم مطهر رضوی از جمله برنامه‌هایی است که توسط کاروان‌های اعزامی آستان قدس رضوی اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: بیش از ۵۰۰ هزار محصول فرهنگی ویژه جشن‌های زیر سایه خورشید توسط موسسه خدمات مشاوره‌ای، جوانان و پژوهش‌های اجتماعی آستان قدس رضوی تولید شده که در دههٔ کرامت امسال توزیع می‌شود.

آستان قدس رضوی جشن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر