کد خبر: 100326 A

همزمان با هفته دولت و با حضور استاندار؛

با بهره‌برداری از پروژه‌های یادشده، حدود 10 هزار خانوار از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

ایلنا: همزمان با هفته دولت و با حضور استاندار خراسان رضوی، از پروژه گازرسانی به ۶۷ روستای استان بهره برداری شد.

به گزارش ایلنا از مشهد، محمدحسین فروزان مهر در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطرهٔ شهیدان رجایی و باهنر، ارتقای سطح خدمت رسانی به آحاد مردم و محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار را از رویکردهای جمهوری اسلامی برشمرد و با تاکید بر توزیع متوازن امکانات و داشتن نگاه آمایشی در راستای توسعهٔ همه جانبه اقصی نقاط استان افزود: یکی از چالش‌های کلان شهر‌ها، پدیدهٔ حاشیه نشینی ست که رسیدگی به روستا‌ها از افزایش آن جلوگیری و زمینه را برای مهاجرت معکوس فراهم خواهد کرد.

وی ایجاد اشتغال و برنامه ریزی جهت توسعهٔ پایدار روستا‌ها را ضروری دانست و تصریح کرد: با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی بایستی از تمامی امکانات و منابع موجود برای ارتقای خدمت رسانی به جامعهٔ روستاییان و بهبود شاخص‌های اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی در روستا‌ها استفاده کرد.

علیرضا معراجی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی نیز در این مراسم اظهار داشت: با بهره برداری از پروژه‌های یادشده، حدود ۱۰ هزار خانوار از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

وی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه‌ها ۷۳۸ میلیارد ریال هزینه شده است، درخصوص مشخصات فنی آن به مواردی چون اجرای هزار و ۲۰۰ کیلومتر شبکه توزیع، ۲۲۰ کیلومتر شبکه تغذیه و ایجاد ۲۵ هزار انشعاب اشاره کرد.

گفتنی ست استاندار خراسان رضوی با حضور در روستای عباس آباد از توابع شهرستان مشهد، به صورت همزمان پروژه گازرسانی به ۶۷ روستا را افتتاح نمود.

استانداری خراسان رضوی پروژه گاز رسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر