کد خبر: 100265 A

دبیر هیأت هنرهای رزمی و کونگ فو استان خبر داد:

رقابت‌های کونگ فو توآ قهرمانی بانوان خراسان رضوی به منظور انتخاب تیم این سبک برای حضور در لیگ استان جمعه 15 شهریور ماه در سالن مجد مشهد برگزار خواهد شد.

ایلنا: دبیر هیأت هنرهای رزمی و کونگ فو خراسان رضوی از آغاز لیگ کونگ فو سبک توآ استان از اواخر هفته جاری خبر داد.

به گزارش ازمشهد، قربان اعظمی گفت: رقابتهای لیگ کونگ فو سبک توآ آقایان استان از ساعت ۹ صبح روز جمعه ۸ شهریور ماه در سالن ورزشی مجد مشهد آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به حضور تیم‌هایی از شهرستان‌های گلبهار، تربت جام و مشهد در این لیگ، افزود: تا کنون ۵ تیم در رده سنی نونهالان، ۴ تیم در رده سنی نوجوانان، ۴ تیم در رده سنی جوانان و ۵ تیم در رده سنی بزرگسالان برای شرکت در این لیگ اعلام امادگی کرده‌اند که احتمالاً این تعداد افزایش خواهد یافت.

دبیر هیأت هنرهای رزمی و کونگ فو خراسان رضوی با اشاره به آغاز لیگ کونگ فو سبک‌های استان از مهر ماه، ادامه داد: رقابت‌های کونگ فو توآ قهرمانی بانوان خراسان رضوی به منظور انتخاب تیم این سبک برای حضور در لیگ استان جمعه ۱۵ شهریور ماه در سالن مجد مشهد برگزار خواهد شد.

وی گفت: پیشنهاد میزبانی رقابتهای کونگ فو قهرمانی کشور از سوی فدراسیون به هیأت استان داده شده که احتمالاً با مساعد بودن امکانات و برنامه ریزی‌های لازم، این رقابت‌ها مهر ماه امسال در مشهد برگزار خواهد شد.

اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی کونگ فو توآ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر