کد خبر: 33406 A

رییس اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان:

وجود معادن و واحدهای تولیدی و صنعتی و همجواری شهرستان قدس به تهران، از جمله دلایل تعطیلی این بخش‌ها در شرایط فعلی پایداری جوی و آلودگی هوا ذکر شده‌اند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس از تعطیلی کارگاههای شن، ماسه، بتن و آسفالت و برخی واحدهای صنعتی بزرگ و کوچک آلاینده این شهرستان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه (امروز و فردا)، به دلیل پایداری جوی و افزایش آلودگی هوا خبر داد.

به گزارش ایلنا، «سیدروح الله میرباقری» با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر بیش از ۷۰ معدن شن، ماسه، بتن و آسفالت و حدود ۷۰۰ واحد صنعتی و تولیدی کوچک و بزرگ در شهرستان قدس فعالیت دارند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس، وجود معادن و واحدهای تولیدی و صنعتی و همجواری شهرستان قدس به تهران را از جمله دلایل تعطیلی این بخش‌ها در شرایط فعلی پایداری جوی و آلودگی هوا ذکر کرد.

میرباقری بیان کرد: بازرسان این اداره امروز و فردا در بازدید از کارگاههای شن، ماسه، بتن و آسفالت و واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک و بزرگ با میزان آلایندگی بالا، در سطح شهرستان از فعالیت آن‌ها طبق دستوالعمل ادراه کل محیط زیست استان جلوگیری می‌کنند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست قدس از بخش‌ها و واحدهای یاد شده در شهرستان خواست به منظور رعایت حقوق شهروندان در شرایط اضطرار بیشتر با این اداره همکاری کنند.

تعطیلی کارخانه آلودگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر