کد خبر: 98857 A

با حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران؛

با حضور مسئولان استان تهران و شهرستان ورامین، مراسم معارفه مجید بذرافشان به عنوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین برگزار شد.

ایلنا: با حضور مسئولان استان تهران و شهرستان ورامین، مراسم معارفه مجید بذرافشان به عنوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین برگزار شد. بذرافشان با حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به این سمت منصوب شد.

به گزارش ایلنا، رییس جدید اداره ورزش و جوانان ورامین پیش از این به‌عنوان مسئول اداره پیشوا مشغول خدمت بود.

وی بعد از معارفه و در حضور مهران سرپرست معاونت شهرستان‌های استان تهران گفت: امیدوارم بتوانم با استفاده از پتانسیل‌های موجود منطقه و حمایت‌های اداره کل مربوطه در امر پیشبرد اهداف موثر باشم.

بذرافشان افزود: در گام اول تشکیل اتاق فکر ورزش را در برنامه‌های خود گنجانده‌ام که این امر می‌تواند مسیر راه پیشرفت را هموار سازد.

رییس اداره ورزش و جوانان اظهار داشت: پیشکسوتان و روسای هیات‌های ورزشی باید با رهنمودهای خود زمینه ساز پیشبرد اهداف باشند و باید با برنامه‌های کار‌شناسانه شرایط را برای رسیدن به اوج فراهم آورند.

وی گفت: شهرستان ورامین دارای پتانسیل خوبی در عرصه ورزش است که باید با همکاری همه جانبه مسئولان منطقه و استان، ورامین همچون نگینی در استان و کشور بدرخشد.

در ادامه این مراسم از زحمات محسن حسینی که به مدت ۹ ماه سکاندار ورزش و جوانان ورامین بود تقدیر شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر