کد خبر: 4796 A

با تلاش خردسالان ورامین

خردسالان ورامین توانستند در هفته دوم رقابتهای قهرمانی لیگ تکواندو استان تهران با شکست قاطعانه 10 بر صفر مقابل شهرداری اندیشه خود را برای قهرمانی در لیگ مهیا نمایند.

ورامین - ایلنا: دومین پیروزی متوالی تیم پارسیا ورامین در لیگ تکواندو استان تهران رقم خورد تا این تیم در صدر جدول قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، خردسالان ورامین توانستند در هفته دوم رقابتهای قهرمانی لیگ تکواندو استان تهران با شکست قاطعانه 10 بر صفر مقابل شهرداری اندیشه خود را برای قهرمانی در لیگ مهیا نمایند.

این تیم با هدایت علی اکبری از مربیان ارزشمند شهرستان ورامین موفق شد در دور اول نیز تیم هواپیمایی تهران را با نتیجه 6 بر 4 شکست دهد.

با این دو پیروزی ارزشمند، آینده داران تکواندو ورامین توانستند صدر جدول لیگ استان را به خود اختصاص دهند.

مربی تیم پارسیا با ابراز خوشحالی از کسب دومین پیروزی خردسالان خود گفت: تکواندوکاران خردسال ورامین که از ماه ها پیش برای حضور در این مسابقات مهیا می شدند توانستند با بروز استعداد خود در این رشته متولیان ورزش را امیدوار به آینده روشن تکواندو نمایند.

اکبری افزود: این ورزشکاران با حمایت جامعه ورزشی و مسوولان، آینده ای درخشان خواهند داشت؛ چراکه از لحاظ کیفی در سطح بسیار بالایی قرار داردند و فقط توجه و حمایت از آنان کافیست تا سرنوشت ورزش ورامین به سمت و سوی امیدواری پیش رود.

وی ادامه داد: قطع به یقین در صورت ادامه این روند در آینده جهان شاهد حضور تکواندو کاران ورامین در رقابتهای ملی و المپیک خواهد بود.

مربی ارزنده ورامین اظهار داشت: حمایت های رییس هیات تکواندو ورامین در این امر دخیل بوده است که امیدواریم با برنامه ریزی های موثر و مدون شاهد حضور تیمهای بیشتری در لیگ استان یا حتی کشور باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر