کد خبر: 33526 A

سرپرست شهرداری قدس:

ارائه خدمات مطلوب و شایسته و فرهنگسازی از برنامه‌های اصلی هر شهرداری از جمله شهرداری قدس است.

ایلنا - شهرقدس: سرپرست شهرداری قدس اظهار داشت:ارائه خدمات مطلوب و شایسته و فرهنگ سازی از برنامه های اصلی هر شهرداری از جمله شهرداری قدس است که با انجام آن ها از سوی شهرداری شاهد افزایش رضایت شهروندان و پیشرفت روز افزون شهر خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، محسن چیبایی در خصوص ارائه خدمات مطلوب شهری به شهروندان شهر قدس طبق رعایت اصول مدیریت شهری افزود: ارائه خدمات مطلوب شهری وظیفه مهم هر شهرداری محسوب می شود که می توان با ارزیابی نقاط قوت و ضعف هر یک از بخش های مختلف شهری؛ سطح کیفی ارائه این خدمات را افزایش داد.

وی تصریح کرد: بیشتر جمعیت مردم شهر قدس از اقشار خدمتگزار و قشر کارگری تشکیل می شود که این ویژگی وظایف را ما در قبال آن ها برای ارائه خدمات شهری به مردم فهیم شهر قدس را سنگین تر خواهد کرد.

ایشان با بیان اینکه ارائه خدمات از سوی شهرداری با همکاری و همیاری مردم امکان پذیر خواهد بود، اظهار کرد: همکاری و رعایت مقررات شهری از سوی مردم در شهر و همکاری آن ها با شهرداری موجب ارتقا کیفی و تسریع در ارئه خدمات شهری از سوی شهرداری می شود.

چیبایی همکاری تمام دستگاه های اجرایی با شهرداری را به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان مهم دانست و تصریح کرد: شهرداری به عنوان متولی ارائه خدمات شهری خواستار همکاری بیشتر دستگاهای اجرایی شهر است تا بتواند با همکاری متقابل با آن ها در اجرای برنامه های شهری خود دچار مشکل نشود، زیرا كه مردم شهر قدس لایق بهترین ها هستند.

این مقام مسئول با بیان اینکه ارائه خدمات شهری به شهروندان موجب آرامش خاطر آن ها در زندگی خواهد شد، اذعان داشت: شهرداری می تواند با ارائه خدمات مناسب شهری و برگزاری مراسم های متنوع در شهر نقش مهمی در آرامش خاطر مردم در زندگیشان داشته باشد که به همین منظور شهرداری قدس با ارزیابی مناسب شهری تمام برنامه های ذکر شده را در برنامه جامع مدیریتی خود جا داده است.

سرپرست شهرداری قدس در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به برنامه های شهرداری قدس و تاثیر اجرای آن ها در زندگی مردم، امید است با افزایش همکاری و تعامل شهروندان شهر قدس با شهرداری با ایجاد شهری ایده آل و منحصر به فرد زندگی را برای خود و خانواده مان دل پذیرتر کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر