کد خبر: 33432 A

فرماندار شهرستان شمیرانات گفت:پاکسازی دره فرحزار از فروشندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر و اراذل و اوباش در دستور کار قرارگرفته است و به زودی انجام میشود

ایلنا - شمیرانات: فرماندار شهرستان شمیرانات گفت:پاکسازی دره فرحزار از فروشندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر و اراذل و اوباش در دستور کار قرارگرفته است و به زودی انجام میشود

به گزارش خبرگزاری ایلنا، محمد لاریجانی درباره پاک‌سازی دره فرحزاد از فروشندگان و مصرف‌کنندگان مواد مخدر اظهار داشت: جلساتی در خصوص پاک‌سازی دره فرحزاد در استان تهران برگزار شده است و پاک‌سازی این محل در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: براساس بازدیدی که از این دره انجام شده است مقرر شد در دو بخش نسبت به جمع‌آوری پخش‌کنندگان مواد مخدر، مصرف‌کنندگان و اراذل و اوباش اقدام شود.

فرماندار شهرستان شمیرانات یادآور شد: با دستور قوه قضائیه تاکنون برخورد قاطعی با اراذل و اوباش این منطقه شده است و نسبت به پاکسازی دره فرحزاد از فروشندگان مواد مخدر و مصرف‌کنندگان اقدام می‌شود.

لاریجانی درباره جدایی تجریش از تهران و تشکیل شهر جدید شمشک اظهار داشت: برابر تقسیمات کشوری شمیرانات یک شهرستان مستقل است و شهرهایی که در این محدوده قرار دارند براساس قوانین باید استقلال آنها ایجاد شود.

وی ادامه داد: شهرستان شمیرانات باید ادارات، شورای شهر و شهرداری مستقل داشته باشد که برنامه‌ریزی آن توسط وزارت کشور و استانداری تهران در حال انجام است و فرمانداری به عنوان مجری، دستورات لازم را اجرایی می‌کند.

لاریجانی درباره انتخابات ریاست‌جمهوری و شورای شهر در این شهرستان با توجه به تقسیمات کشوری اظهار داشت: انتخابات براساس ابلاغیه وزارت کشور برگزار می‌شود.

فرماندار شهرستان شمیرانات درباره تشکیل شهر جدید شمشک افزود: براساس درخواست مردم و پیگیری فرمانداری 6 روستای جیرود، درود، سپیدستون، شمشک پایین، شمشک بالا و دربندسر با پیشنهاد اعضای شورا به عنوان یک شهر مستقل تشکیل شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر