کد خبر: 26251 A

مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد غرب استان تهران روز گذشته با شناسائی و انهدام باند توزیع موادمخدر صنعتی در یکی از شهرک های این شهرستان موفق به کشف بیش از ۶ کیلوگرم موادمخدر از نوع شیشه شدند.

ایلنا - ملارد: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد غرب استان تهران روز گذشته با شناسائی و انهدام باند توزیع موادمخدر صنعتی در یکی از شهرک های این شهرستان موفق به کشف بیش از ۶ کیلوگرم موادمخدر از نوع شیشه شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان ملارد «سرهنگ صفری» در تشریح این خبر گفت: چندی پیش در رسانه ها، خبری مبنی بر دستگیری یک سوداگر مرگ در فرودگاه امام خمینی (ره) درج شد که ۱۳ کیلو و ۵۰۰ گرم موادروانگردان را بصورت ماهرانه ای در دو تابلوی نقاشی خشتی جاساز و قصد خروج از کشور را داشته که توسط پلیس فرودگاه دستگیر شد.

صفری ادامه داد: متهم بنام «علی-ع»پس از دستگیری، محل اختفای همدستان خود را، حوالی مارلیک در شهرستان ملارد اعلام می کند که بلافاصله با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب و شهرستان ملارد واخذ نیابت قضائی پرونده در دستور کار ویژه پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد افزود: طی یک هفته کار شبانه روزی مأموران مبارزه با موادمخدر شهرستان ملارد با همکاری پلیس فاتب در عملیاتی مشترک، محل اختفای سوداگران مرگ را در باغی در منطقه مارلیک شناسائی و پس از کسب دستور قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه، متهم بنام «مهدی-ب» دستگیر و ۶ کیلو و ۳۱۵ گرم مواد مخدر از نوع شیشه، کشف و ضبط شد.

سرهنگ صفری خاطر نشان کرد: پرونده پس از انجام تحقیقات و بازجویی های تخصصی، به همراه متهم، جهت سیر مراحل قانونی تحویل دستگاه قضایی شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر