کد خبر: 24535 A

سهل انگاری مالک منزل مسکونی در راه اندازی آبگرمکن در داخل آشپزخانه باعث انتشار گازمنواکسید کربن و مصدومیت سه نفر از ساکنان واحد مسکونی شد.

ایلنا - شهر قدس: سهل انگاری مالک منزل مسکونی در راه اندازی آبگرمکن در داخل آشپزخانه باعث انتشار گازمنواکسید کربن و مصدومیت سه نفر از ساکنان واحد مسکونی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شهرداری قدس صبح  امروز با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان را به محل حادثه واقع در بلوار 45 متری اعزام كرد.مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قدس در مورد حادثه گفت: در ساختمان مسکونی ساکنان یکی از واحد‌ها احساس سر درد و سرگیجه داشتند که آتش‌نشانان پس از انتقال ساکنان به فضای باز، با بکارگیری دستگاه گاز سنج به بازدید و بررسی واحد پرداختند که مشخص شد نقص فنی و نصب غیر اصولی آبگرمکن در داخل آشپزخانه و بکارگیری دودکش نامناسب و غیر همقطر باعث نشت گاز در داخل واحد شده بود.

رضا حیدری اظهار داشت: با توجه به شروع فصل سرما و افزایش استفاده از بخاری های گازی، کارشناسان آتش نشانی شهرداری قدس آمادگی لازم را برای بررسی و نحوه نصب وسایل گازسوز در منازل را دارند

گفتنی است آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل و دادن تذکرات ایمنی به مالک واحد؛ به ماموریت خود پایان دادند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر