کد خبر: 24532 A

دبیر شورای نامگذاری معابر شهرقدس از نصب 250 تابلو نامگذاری معابر از ابتدای سال جاری تاکنون خبرداد.

ایلنا - شهر قدس: علی رزاقی گفت: شهرداری قدس در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم و سهولت در شناسایی آدرس معابر با توجه به مصوبه شورای نامگذاری اقدام به نامگذاری كوچه ها و خیابان های سطح شهر و همچنین نصب تابلو نموده است.

به گزارش ایلنا: وی اظهار داشت در سال گذشته 260 تابلودر سطح معابر و خیابانهای شهرقدس نصب شده بود؛ این درحالی است که از ابتدای سال جاری تاکنون 250 تابلو نصب شده که در مقایسه با سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است و این روند ادامه خواهد داشت.

رزاقی با بیان اینکه این نام‌ها برگرفته از اسامی شهدا، مشاهیر، تاریخ و وقایع و حوادث مهم شهر است، افزود: با توجه به آیین‌نامه نامگذاری معابر و اماكن شهر، این شورا سعی كرده است با انتخاب نام‌های دارای ریشه تاریخی، سیاسی، مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شهر و با در نظر گرفتن عدم تعارض این نام‌ها با شان و منزلت جمهوری اسلامی ایران و شهروندان و متناسب با ارزش‌ها و آرمان‌ها و اهداف متعالی انقلاب اسلامی در راستای حفظ و تقویت فرهنگ ملی و محلی گام بردارد.

دبیر شورای نامگذاری معابر شهرقدس تصریح کرد: انتظار می‌رود شهروندان عزیز نیز به منظور تعامل بیشتر با شورای نامگذاری شهرقدس، نام شهدای محل سكونت خود را برای پاسداشت و حفظ فرهنگ ایثار و شهادت به این شورا اعلام تا با هماهنگی بنیاد شهید اقدامات بعدی انجام شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر