کد خبر: 21425 A

بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان رباط کریم به طور سرزده از بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان رباط کریم بازدید کرد.

ایلنا – رباط کریم: بیژن سلیمان پور فرماندار شهرستان رباط کریم به طور سرزده از بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان رباط کریم بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، وی از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید و با بیماران، کارکنان و مسئولین بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار رباط کریم در جمع مسئولین بیمارستان گفت: با تغییر مدیریتی که در بیمارستان اتفاق افتاد، احساس می شود وضعیت مطلوب تر شده و رو به بهبود است. اما هنوز گزارشاتی از نارضایتی مردم از بیمارستان به گوش می رسد که بیشتر مربوط به نبود پزشکان متخصص و ضعف جدی تجهیزات و ملزومات درمانی است.

سلیمان پور افزود: صرفا مدیریت تنها بدون توجه مراجع فرادستی از جمله وزارت بهداشت با توجه به نیازهای اساسی شهرستان در زمینه تامین پزشکان متخصص و امکانات بهداشتی که به صورت آشکار مشهود است، نمی تواند کاری از پیش ببرد.

وی با انتقاد از عدم تحقق وعده های مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تصریح کرد: انتظار داشتیم به تصمیماتی که برای بهبود وضعیت بهداشتی شهرستان در سال گذشته انخاذ شد، توجه جدی می شد تا قسمتی از این کمبودها برطرف می شد.

نماینده عالی دولت در رباط کریم خاطر نشان کرد: مردم رباط کریم همچنان منتظر اجرایی شدن وعده ها ی داده شده هستند چرا که با تحقق آنها، بخشی از مشکلات حوزه بهداشت، درمان و سلامت منطقه مرتفع شده و از میزان نارضایتی مردم نبز کاسته می شود

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر