کد خبر: 21404 A

نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان تهران:

جلسه تودیع و معارفه نمایندگی بسیج سپاه ناحیه رباط کریم برگزارشد و در این جلسه سرهنگ زنگنه ضمن خیرمقدم به مسئولین و حاضرین جلسه از تلاشهای نیکنام مسئول نمایندگی تقدیر و برای ثانی آرزوی موفقیت کرد.

ایلنا – رباط کریم: جلسه تودیع و معارفه نمایندگی ولی فقیه در بسیج ناحیه سپاه رباط کریم برگزار شد.

به گزارش ایلنا سرهنگ زنگنه دراین جلسه ضمن خیر مقدم به مسئولین و حاضرین جلسه، از تلاشهای نیکنام مسئول نمایندگی تقدیر  و  برای ثانی آرزوی موفقیت کرد.

وی افزود: امیدواریم آنچه بر حسب وظیفه برعهده ما است بتوانیم به آن عمل کنیم و به سرانجام برسانیم.

در ادامه نیکنام در مراسم تودیع خود گفت: یک صفا و صمیمیت بین مسئولین شهر بود و همیشه چه بصورت معنوی و چه بصورت مادی کمک حال ما بودند تلاشی هم اگر صورت گرفته با همدلی و همکاری مجموعه بوده و بنده به تنهایی هیچ کاری انجام نداده ام که بخواهم در رابطه با آن صحبت بکنم سرهنگ زنگنه فرمانده سپاه رباط کریم هم یک فرد تلاشگر و متعهد است و مجموعه سپاه رباط کریم با اخلاص با انگیزه و توانمند هستند.

سپس نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان تهران  گفت: کسانی بودند که در طول تاریخ اسلامی به میدان آمدند و از هیچ چیز نترسیدند و باک نداشتند و از کیان، حکومت و نظام مقدس اسلامی دفاع کردند.

حجت الاسلام فخری با بیان اینکه دشمنان بدنبال آن هستند که بگویند نظام برگرفته از ولی فقیه و نظام اسلامی ناکارآمد است اما یک نظام برتر و الگو در تمام دنیا در مقابل استکبار قد علم کرده و آن نظام اسلامی است.

وی خاطر نشان کرد: اکنون دو قطب در جهان وجود دارد قطب غرب و آمریکا و قطب ایران اسلامی که خیزش کرده و در دنیا مقابل استکبار ایستادگی می کند و  نظام کشور مان برگرفته از نظام مهدوی، علوی و رضوی است و این وعده الهی است که در قدس پایگاه خواهیم زد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر