کد خبر: 19963 A

شهرداری تبریز با كم‌ترین هزینه در این نمایشگاه حضوری چشمگیر داشته و با معرفی بالغ بر 150 طرح و پروژه عمرانی، خدماتی، رفاهی، سرمایه‌گذاری و شهری در این نمایشگاه، یكی از شهرداری‌های فعال در سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های كشور به شمار می‌رود.

ایلنا-تهران: شهردارتبریز از حضور چشمگیر و هدفمند شهرداری تبریز در سومین نمایشگاه جامع عملكرد و دستاوردهای شهرداری‌های كشور در مصلی تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از تهران، علیرضا نوین در حاشیه گشایش این نمایشگاه و در بازدید از سالن تبریز، شهر زندگی گفت: شهرداری تبریز با صرف كم‌ترین هزینه در این نمایشگاه حضوری چشمگیر داشته و با ارایه و معرفی بالغ بر 150 طرح و پروژه عمرانی، خدماتی، رفاهی، سرمایه‌گذاری و شهری در این نمایشگاه، یكی از شهرداری‌های فعال در سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های كشور به شمار می‌رود.

شهردار تبریز افزود: این 150 پروژه و طرح، تنها بخشی از اقدامات و عملكردهای مجموعه مدیریت شهری تبریز به شمار می‌روند و ما تنها اقدام به ارایه و معرفی طرح‌ها و پروژه‌های بالای 1000 میلیارد ریال در این نمایشگاه كرده‌ایم.

شهردار تبریز به پروژه های مهم عمرانی ارائه شده در سومین نمایشگاه دستاوردهای شهرداری‌های کشور اشاره کرد و گفت: پروژه‌هایی چون هتل 5 ستاره لاله، شهرک امن، طرح بزرگ عتیق، بلوک میارمیار، پروژه تجاری تفریحی آیسان، مرکز خرید جواهر، مرکز خرید الماس، مرکز تجارت جهانی، پارک آبی و مسجد آبی خاوران، طرح تبادل امام علی(ع) از پروژه های مهم عمرانی شهرداری تبریز می باشد که در این نمایشگاه ارایه و در معرض دید عموم قرار گرفته و سعی شده تا مخاطبان آشنایی جزئی و مجمل با خدمات و دستاوردهای شهرداری تبریز به دست آورند.

وی در عین حال افزود: برپایی چنین نمایشگاهی می تواند در ارائه و انعکاس خدمات، دستاوردها و عملکردهای شهرداری ها موثر باشد و علاوه بر این شهرداری‌ها می توانند در این مجال و فرصت از تجربیات یکدیگر بهره برده و در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و انجام وظایف محوله موفق تر از قبل عمل کنند.

نوین درخاتمه اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد برپایی نمایشگاههای پربارتر و مفیدتر در زمینه شهر و مدیریت شهری باشیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر