کد خبر: 18642 A

۱۰۳ نقطه بی‌دفاع شهری از جمله فضاهای غیرقابل دید، ساختمان‌های نیمه کاره، پل‌ها و تقاطع‌هایی هستند که محل تجمع افراد بزهکار وکارتن خواب‌ها شده است را بهسازی کرده است.

ایلنا - تهران: ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی منطقه ۳ همزمان با شروع برودت هوا و فصول سرد سال فعالیت ویژه خود را در زمینه ساماندهی متکدیان و کارتن خوابهای سطح منطقه آغاز کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، این ستاد که در دوسال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده است در جهت اجرای طرح ساماندهی متکدیان وکارتن خوابهای سطح منطقه۳ و با توجه به شروع فصل سرما تمهیداتی را به اجرا گذاشته است.

این گزارش حاکی است طرح ساماندهی کارتن خواب‌ها و متکدیان با همکاری نواحی ۶ گانه و همچنین کلانتری‌های سطح منطقه به صورت ضربتی آغاز شده است این گشت‌های ویژه پس از جمع آوری کارتن خواب‌ها و متکدیان، این افراد را به مراکز حمایتی شهرداری تهران اعزام می‌کنند.

ستاد ساماندهی آسیب‌های اجتماعی منطقه همچنین به منظورکاهش آسیب‌های اجتماعی وایمن سازی محیط زندگی، ۱۰۳ نقطه بی‌دفاع شهری از جمله فضاهای غیرقابل دید، ساختمان‌های نیمه کاره، پل‌ها و تقاطع‌هایی هستند که محل تجمع افراد بزهکار وکارتن خواب‌ها شده است را بهسازی کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر