کد خبر: 16697 A

در دومین روز نمایشگاه؛

اصحاب رسانه، خبرنگاران و عكاسان عرصه رسانه شهرستان ورامین از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات تهران بازدید كردند.

ایلنا - ورامین: اصحاب رسانه خبرنگاران و عكاسان عرصه رسانه شهرستان ورامین از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات تهران بازدید كردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این بازدید سه ساعته كه به همت اداره كل و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و شهرستان ورامین برگزار شد، اصحاب رسانه شهرستان از جمله هفته نامه های سفیر ورامین، ارمغان ورامین، فرهنگ اسلام، بهنام، سزای ولایت، وارنا، شهر، خبرگزاری ایلنا، روزنامه كار و كارگر با حضور در غرفه اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به ضمن گفتگوی رسانه ای به تبادل نظر پرداختند.

زهره مهدوی مسئول غرفه اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با مثبت ارزیابی كردن فعالیتهای خبر رسانه‌های شهرستان ورامین گفت: در استان تهران 13 نشریه محلی در قالب هفته نامه، دو هفته نامه، ماهانه و فصلنامه منتشر می شود كه تعداد هفت نشریه آن در شهرستان ورامین بصورت منظم در حال انتشار است.

مهدوی افزود: اصحاب رسانه و خبر شهرستان ورامین از جایگاه ویژه‌ای در سطح شهرستانهای استان تهران برخوردار است و انتشار به موقع و منظم، رعایت قوانین و مقررات مطبوعات، صفحه آرایی جذاب، نحوه خبرنویسی و گزارشگری، درج تصاویر جذاب و مناسب از جمله صفحات آن است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر