کد خبر: 16634 A

شهردار رباط کریم خبر داد:

مشهردار رباط کریم با بیان اینکه پروژ های عمرانی در دست اجرا تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید عنوان داشت: حمایت و مشارکت شهروندان در اجرای پروژه های شهرداری و همچنین پیشبرد اهداف این مجموعه بسیار مثمر ثمر خواهد بود

ایلنا - رباط کریم: منوچهر رضائی شهردار رباط کریم با بیان اینکه پروژ های عمرانی در دست اجرا تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید عنوان داشت: حمایت و مشارکت شهروندان در اجرای پروژه های شهرداری و همچنین پیشبرد اهداف این مجموعه بسیار مثمر ثمر خواهد بود و سعی ما بر این است تا بتوانیم نسبت به خدمات رسانی هرچه بیشتر به شهروندان فهیم شهر رباط کریم گام برداریم.

به گزارش ایلنا رضائی در ادامه اظهار داشت: پروژه هائی نظیر کمربندی جنوبی بلوار رسول اکرم(ص) که یک پروژه عظیم عمرانی است هم اکنون در مراحل پایانی کار قرار گرفته و امیدوارم با تامین اعتبار این پروژ ه تا پایان سال به بهره برداری برسد.

وی همچنین به احداث پروژه مجتمع فرهنگی و قرآنی عترت در منطقه فرهنگیان اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز بیش از 70 درصد پیشرفت دارد.

شهردار رباط کریم پارک 5/4 هکتاری گل نرگس را در راستای ایجاد فضاهای تفریحی نام برد و افزود: این پارک نیز با بهترین امکانات موجود در کنار سایر پروژه های عمرانی در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

رضائی در پایان به عملیات روکش آسفالت نیز اشاره کرد و گفت: از دیگر اقدامات شهرداری در راستای رفاه حال شهروندان، اجرای پروژه نهضت آسفالت است که در این طرح برخی خیابان ها روکش کلی و سایر معابر لکه گیری و ترمیم شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر