کد خبر: 4981 A

همزمان با سراسر کشور؛

همزمان با سراسر کشور ۱۷هزار و ۱۰۰ دانش آموزکلاس اولی در استان بوشهر با به صدا درآمدن زنگ شکوفه‌ها و غنچه‌ها در مدرسه ابتدایی شهید باهنر بوشهر سال تحصیلی 92-۹۱ را آغاز کردند.

بوشهر - ایلنا: مدیر کل آموزش و  پرورش استان بوشهر اظهار داشت: تعداد دانش آموزان اول ابتدایی نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا  به نقل ازاداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر  صبح روز  چهارشنبه در آیین جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها گفت: تعداد دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی امسال درمقایسه با سال گذشته ۱۴ درصد رشد داشته است.

خلیل رضایی با اشاره به اینکه با اجرایی شدن سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش شاهد ایجاد نقطه عطفی در عرصه تعلیم و تربیت کشور خواهیم بود، افزود: ۱۳۲ راهکار در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش وجود دارد که تربیت دینی دانش‌آموزان و آشنایی با آموزه‌های قرآنی بخشی از این سند است.

وی عنوان کرد: استقرار نظام آموزشی ۳-۳-۶ از دیگر موارد سند تحول بنیادین در آموزش و پرروش است که امسال برای نخستین‌بار در کشور اجرایی می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر  در  پایان عنوان کرد: درسال تحصیلی جدید ۱۳هزار و۷۳۱  معلم و عوامل فرهنگی، در یکهزار و۹۲۷ مدرسه و هفت هزار و ۹۸۱ کلاس درس به تعلیم و تربیت دانش‌آموزان می‌پردازند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر