کد خبر: 4746 A

دختران بوشهری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با ارزشهای انقلاب اسلامی و آرمانهای والای شهدای گرانقدر میثاق بستند.

 بوشهر - ایلنا: به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و دهه کرامت، دختران بوشهری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و عطر افشانی قبورمطهر شهدا و نثار گل با آرمانهای والای شهدای گرانقدر میثاق بستند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بوشهر، مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر در این مراسم اظهار داشت: عزت، ‌عظمت، ‌ اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی از برکت خون شهدا‌، ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم شهدا و ایثارگران است و دختران عزیز ما سرمایه‌های اجتماعی و انسانی جامعه اسلامی هستند که با تاسی از سیره نبوی، ‌ائمه اطهار (ع) و الگو پذیری از حضرت معصومه (س) نقش بسزایی در ترویج فرهنگ اسلامی و ارزش‌های دینی خواهند داشت.

زهرا عرفان عنوان کرد: دفترامور بانوان و خانواده استانداری با همکاری فرمانداری‌ها، ‌بخشداری‌ها، ‌حوزه‌های علمیه، سپاه امام صادق (ع)، ناحیه‌های مقاومت بسیج، سازمان‌ها و نهاد‌ها، دستگاه‌های اجرایی استان و مشارکت‌های مردمی در راستای پاسداشت دهه کرامت و روز ملی دختر و احیای ارزش‌های دینی با تکیه بر فرهنگ اسلامی و سیره اهل بیت (ع) برنامه‌ها و فعالیت‌های متنوع دینی، فرهنگی، علمی، هنری، ورزشی در مناطق شهری و روستایی اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: امیدواریم با هم اندیشی برنامه ریزی‌های مناسب با بهره گیری از امکانات و توانایی‌ها بتوانیم بیش از پیش در خدمت دختران عزیزمان باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر