کد خبر: 84543 A

مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران شاغل در شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام برگزار شد.

ایلنا: با حضور مدیر عامل، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید سلیمی و جمعی از کارکنان شرکت، مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران شاغل در شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام برگزار شد.

به گزارش ایلنا در ابتدای این مراسم حاجی نیا مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران شرکت، ضمن خیرمقدم و تیریک اعیاد شعبانیه گزارشی از عملکرد شرکت آّ ب و فاضلاب در این زمینه را ارائه دادند.

وی اظهار داشت:در شرکت آب و فاضلاب استان از مجموع305 نفر پرسنل 86 نفر ایثارگر هستند، که حدود30 درصد از کل پرسنل را در بر می‌گیرند.

وی ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت به‌خاطر توجه ویژه به این حوزه گفت: همه ساله اجرای مراسمات ویژه برای ایثارگران، جانبازان و خانواده های شهداء به مناسبتهای مختلف در شرکت آب و فاضلاب انجام می شود، و برای اجرای قوانین مربوط به جامعه ایثارگری در شرکت از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهد شد.

سپس بیرنوندی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام نیز طی سخنانی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج)، اظهار داشت: امنیت و سربلندی ایران اسلامی مرهون رشادت ها و ایثار این عزیزان است و تکریم جانبازان و ایثارگران یک وظیفه همگانی است.

وی ادامه داد:  شرکت آب و فاضلاب به مانند سایر دستگاههای اجرایی خود را مکلف به حفظ ارزشها و زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار می داند، و اجرای این مراسم اقدام کوچکی برای ارج نهادن به این عزیزان است.

وی همچنین با اشاره به اراده مردم برای خلق حماسه سیاسی، گفت: باید با حفظ روحیه ایثارگری و تلاش و کوشش مضاعف در جهت خلق حماسه اقتصادی نیز گام برداریم.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد، همه با اتکاء به فرهنگ ایثار و استفاده از منویات مقام معظم رهبری، حافظ دستاوردها، اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

درادامه سرگرد آقابیگی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید سلیمی نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم، و تشکر از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بخاطر توجه به امور ایثارگران، اظهار داشت؛ خوشبختانه حاصل این رشادت ها و ایثارگرها پایداری و سر افرازی بیشتر نظام اسلامی بوده، و تا وقتی که روحیه تلاش و ایثارگری برای رسیدن به هدف داشته باشیم قطعاًدر کشور با هیچ مشکلی مواجه نخواهیم شد.

وی با اشاره به وضعیت رشادت های رزمندگان در زمان جنگ تحمیلی افزود:اکنون نیز جنگ در عرصه فرهنگی ادامه دارد، و باید هوشیارتر از قبل به مقابله با جنگ نرم دشمن پرداخت.

گفتنی است در پایان این شایان ذکر است در پایان این مراسم از جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس شاغل در شرکت با اهداء لوح یاد بود تقدیر شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر