کد خبر: 82950 A

همایش تجلیل از بهره‌برداران و تولیدکنندگان بخش کشاورزی و همچنین تجلیل از سنگرسازان بی‌سنگر جهاد سازندگی سابق در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی استان ایلام برگزار شد.

ایلنا: همایش تجلیل از بهره‌برداران و تولیدکنندگان بخش کشاورزی و همچنین تجلیل از سنگرسازان بی‌سنگر جهاد سازندگی سابق در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، استاندار، معاونین، رؤسای سازمان‌ها، مدیران کل، همکاران و جمع کثیری از کشاورزان سطح استان در سالن اجتماعات اداره کل فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ایلام، در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، پخش سرود جمهوری اسلامی و پخش کلیپ سنگرسازان بی‌سنگر، بازدار ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن خیر مقدم به حاضرین درهمایش، گزارش کاملی از اقدامات و عملکرد سازمان ارائه شد.

سپس نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام حضرت حجت الاسلام والمسلمین لطفی مطالبی در خصوص حماسه سیاسی و حضور پر افتخار ملت غیور ایران بخصوص مردم همیشه در صحنه ایلام ارائه کرد و از خدمات تلاشگران عرصه کشاورزی که فعالیت‌های گسترده ای در زمینه‌های مختلف انجام داده‌اند قدردانی کردند و بعد از پخش کلیپ طرح توسعه کشاورزی عباس زاده مشکینی استاندار محترم ایلام به ایراد سخن پرداختند و از نقش پرافتخار کشاورزان در زمینه‌های خود کفایی و تغذیه مردم کشور تجلیل به عمل آوردند.

در پایان از تعداد 34 نفر از کشاورزان برتر سطح استان در زمینه‌های مختلف بخش کشاورزی تجلیل به عمل آمده و هدایایی به رسم یاد بود به آنان اهدا شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر