کد خبر: 82946 A

فرمانده انتظامی استان ایلام در حاشیه دیدار با مردم در دفتر نظارت همگانی گفت: اعتماد سازی پلیس راهی برای جلب مشارکت مردم است.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان ایلام در حاشیه دیدار با مردم در دفتر نظارت همگانی گفت: اعتمادسازی پلیس راهی برای جلب مشارکت مردم است.

به گزارش ایلنا سردار "علی دولتی" اظهار داشت: اعتماد به عنوان یکی از مولفه‌های اصلی سرمایه اجتماعی، امری متقابل در جهت تأمین اجتماعی بین پلیس و آحاد جامعه است.

وی با تأکید بر تعامل هر چه بیشتر و بهتر پلیس با جامعه گفت: برقراری نظم و امنیت بدون مشارکت مردم امکان‌پذیر نیست و این مشارکت در صورتی محقق می‌شود که اعتماد بین طرفین برقرار باشد.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: پلیس اگر بخواهد به عنوان معتمدترین نیرو حافظ امنیت در جامعه عمل کند، باید با عملکرد مثبت خود و با اعتماد سازی، ضمن پرداختن صحیح به وظایف خود از همدلی و همکاری مردم بهره جسته و با رویکرد جامعه محوری توانایی های سازمان را در ارائه خدمات به مردم افزایش دهد.

بنابراین گزارش در این ملاقات مردمی که به مدت 2 ساعت به طول انجامید فرمانده انتظامی استان ایلام به سوالات و مشکلات مراجعه کنندگان رسیدگی و دستورات لازم را درخصوص رفع مشکلات آنها صادر نمودند.

گفتنی است در این نشست جمعی از معاونان و روسای پلیس‌های تخصصی انتظامی استان حضور داشتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر