کد خبر: 53406 A

شهید رضایی‌نژاد و امثال ایشان فقط با سلاح قلم توانستند در راه پیشرفت و تعالی این کشور گام بردارند و برای همین دشمن این افراد را مورد حمله قرار داد و با ناجوانمردانه ­ترین روش آنها را به شهادت رساند.

در دهمین جشنواره دانشجویان مخترع، ممتاز و نوآور بسیجی دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی استان، خانم پیرانی همسر شهید داریوش رضایی نژاد به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش ایلنا خانم پیرانی در این مراسم با ابراز خوشحالی به خاطر حضور در بین دانشجویان و مسئولین دانشگاه­های استان گفت: شهید رضایی­ نژاد و امثال ایشان فقط با سلاح قلم توانستند در راه پیشرفت و تعالی این کشور گام بردارند و برای همین دشمن این افراد را مورد حمله قرار داد و با ناجوانمردانه­ترین روش آنها را به شهادت رساند.

پیرانی تاکید کرد: افتخار می­کنم که شهید رضایی نژاد در راه آرمانهای مقدس و تثبیت انقلاب اسلامی جان خودرا فدا کرد و انتظار دارم همه دانشجویان ایران اسلامی راه شهدای علمی را با قدرت ادامه دهند.

پیرانی بیان داشت: شهید رضایی نژاد علاوه بر نبوغ ذاتی، شخصی مبتکر بود که در راه شکوفایی علمی این کشور گام برداشت و فعالیت خود را با گمنامی و بی­ادعایی ادامه می داد.

وی هدف شهید رضایی نژاد در تحقیقات خود را گره­گشایی از مشکلات کشور اعلام کرد و بیان داشت: باید شما دانشجویان به دنبال تحقیقاتی بروید که در رفع مشکلات و کمبودهای این کشور گره گشا باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر