کد خبر: 53385 A

فرماندار دهلران:

انقلاب اسلامی بر پایه اعتقادات دینی و مردم سالاری شكل گرفت و فلسفه آن نیز خدمت بی منت به مردم است.

بهزاد علیزاده فرماندار دهلران در جمع مردم روستاهای سپتون، حمزه و استقلال بخش موسیان گفت: انقلاب اسلامی بر پایه اعتقادات دینی و مردم سالاری شكل گرفت و فلسفه آن نیز خدمت بی منت به مردم است.

به گزارش ایلنا وی توطئه های دشمنان نظام اسلامی در 34 سال گذشته را یادآور شد و ادامه داد: به بركت رهبری امام راحل و بصیرت و درایت مقام معظم رهبری و حضور مردم، همه این توطئه ها خنثی شده است.

فرماندار دهلران با اشاره به توطئه ها و تحریم های دشمنان نظام مقدس اسلامی در سال های گذشته گفت: با وجود همه مشكلات و مانع تراشی دشمنان، خدمات نظام اسلامی و دولت در همه عرصه ها موثر و فراگیر است.

علیزاده افزود: با توجه به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال تولید ملی و حمایت از كار و سرمایه ایرانی، دولت در راستای عملیاتی كردن این شعار، ایجاد طرح های توسعه كشاورزی در كشور را در دستور كار قرار داد.

وی ادامه داد: در كارگروه توسعه كشاورزی شهرستان دهلران تا كنون 195 طرح، 280میلیارد ریال اعتبار دریافت كرده اند كه بیش از هزار نفر اشتغالزایی داشته است.

وی اظهار كرد: در چند سال گذشته با عنایت دولت به تعلیم و تربیت، هفت واحد آموزشی در بخش موسیان احداث شده است.

علیزاده به طرح هادی روستاها اشاره كرد و افزود: طرح هادی برای یك دوره 10 ساله طراحی و برنامه های عمران روستا بر اساس این طرح پیگیری می شود.

فرماندار دهلران با اشاره به خدمات دولت در عمران و آبادانی روستاها گفت: با توجه به محدودیت منابع، برنامه ریزی برای اولویت بندی مشكلات از مهمترین راهكارهاست.

وی افزود: حضور مسوولان در میان مردم، گامی در جهت آشنایی بیشتر با مشكلات و نارسایی ها و تلاش برای برنامه ریزی بهتر در پیگیری مشكلات است.

امام جمعه دهلران نیز در این دیدار گفت: رسیدگی و توجه به مشكلات مردم از ضروریاتی است كه در نظام مقدس جمهوری اسلامی مورد توجه مسوولان قرار دارد.

حجت الاسلام سیدمحسن موسوی افزود: حكومت اسلامی برگرفته از معارف دینی، امامت و ولایت است و امروز اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی در خودكفایی، مرهون اسلام است.

وی ادامه داد: اسلام در طول تاریخ با وجود همه توطئه های دشمنان بواسطه پشتیبانی خدا پیروز است.

امام جمعه دهلران اظهار كرد: مساجد مراكزی برای فعالیت های فرهنگی، مذهبی و دینی هستند و باید جوانان را بیشتر با این مكان مقدس آشنا كنیم.

وی خدمت به مردم را از ویژگی های بارز نظام اسلامی دانست و افزود: حضور مردم، درایت و هوشیاری رهبری و پیوند عمیق مردم با ولایت، خنثی كننده توطئه هاست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر