کد خبر: 41220 A

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام:

سلامت یکی از ارکان ثبات و توسعه پایدار در جوامع امروز است و به طور مستقیم و غیرمستقیم بر دیگر ارکان و عوامل پایداری و پیشرفت جامعه اثر می گذارد.

ایلنا - ایلام: رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام  اسدالهی با اشاره به این مطلب که سلامت به همراه امنیت و غذا جزء سه نیاز اساسی انسان محسوب می شود اظهار داشت: در صورت عدم تامین، حفظ وارتقای سلامت امکان توسعه اقتصادی – اجتماعی – فرهنگی جامعه میسر نمی شود و پایه های توسعه کشور متزلزل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: سلامت یکی از ارکان ثبات و توسعه پایدار در جوامع امروز است و به طور مستقیم و غیرمستقیم بر دیگر ارکان و عوامل پایداری و پیشرفت جامعه اثر می گذارد.

وی با اشاره به مشکلات مالی وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی کشور و این حقیقت که کمبود منابع مشکل جدی در راه خدمت رسانی به آحاد جامعه ایجاد خواهد کرد از طرح این موضوع در دیدار هفته گذشته روسای دانشگاهها با رییس جمهور خبر داد و گفت: عزم راسخ دولت بر حل مشکلات مالی دانشگاههای علوم پزشکی است که امیدواریم به زودی برطرف شود.

اسدالهی از همراهی و همدلی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام علی رغم به تعویق افتادن مطالبات تشکر کرد و گفت: تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم تا انشاالله این مشکل کمبود اعتبار را حل کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر